Lētas ceļojumu aviobiļetes tiek meklētas visu laiku, jo tās cilvēkiem sniedz izdevību apmeklēt bezgalīgi daudzas vietas. Patiešām lēti un patīkami lidojumi garantē atšķirīgus bonusus, kas nozīmē arī manāmu naudas ietaupīšanu. Aviobiļetes no Turkish Airlines aviokompānijas kādreiz iegādājušies vai aplūkojuši ir daudzi, jo piedāvāto galamērķu izvēle ir prātam neaptverama un bagātīga. Ļoti svarīgi atcerēties, ka šīs kompānijas konkrētie pārstāvji gatavi nodrošināt maksimālu komfortu ikvienam, tieši tāpēc būsiet pilnīgi apmierināts. Principā Turkish Airlines bagāža vienmēr drīkst būt līdz 30 kg smaga, tādēļ iespējams paņemt līdzi tik tiešām daudz. Katram ekonomiskās klases pasažierim salonā drīkst būt 1 bagāžas vienība, bet nekādā gadījumā nedrīkst pārsniegt 8 kg. Ja vēlaties, lai plānotie lidojumi uz Ameriku būtu iepriecinoši un patīkami, nevis nogurdinoši, pilnīgi noteikti allaž jāizvēlas lielākais komforta līmenis.

Draudzīgas cenas Aeroflot lidojumiem

Aviobiļetes uz ASV neskaitāmajām vietām lielā apjomā piedāvā arī citi, tai skaitā internetā ir pieejamas Aeroflot kompānijas biļetes. Konkrētā kompānija rīko dažādas biļešu akcijas, lai cilvēki droši varētu ceļot izdevīgāk. Nosacījumos ir parādīts, ka Aeroflot rokas bagāža pasažieriem drīkst svērt līdz 10 kg, tomēr vienmēr jābūt ievērotiem maksimālajiem izmēriem. Taču runājot par nododamo bagāžu, jāteic, ka pasažieri drīkst paņemt 1 vienību , kas sver līdz 23 kg. Ir tikai pašsaprotami, ka vienmēr iespējams bez maksas vest tādas lietas kā invalīdu ratiņus un bērnu ratus. Jums piešķirto bezmaksas bagāžas vienību droši var lietot, lai varētu nodot sporta piederumus, piemēram, slēpes, vairāk informācijas tiek izvietotas mājaslapas attiecīgajā sadaļā.

Lufthansa lidsabiedrības piedāvājumu klāsts

Ja gribat pamēģināt ko neierastu, šoreiz jāizvēlas Lufthansa lidojumi, jo tā ir pati apjomīgākā Eiropas aviokompānija. Konkrēti lidojumi no pašas Rīgas uz labi zināmo Dublinu tiek organizēti visai bieži, jo tas ir visai populārs galamērķis. Aviobiļetes uz Dublinu tiek piedāvātas iegādei nepārtraukti, galvenais izdomāt sev ērtāko to saņemšanas variantu. Protams jāpiebilst, ka visos Lufthansa reisos rokas bagāža salonā arī ir atļauta, tikai tās maksimālais svars ir tieši 8 kg. Turpat blakus var arī izlasīt to, ka ikvienam var būt līdzi otra soma, tomēr tās izmēri ir ievērojami mazāki. Visnotaļ Jūs šobrīd interesē, kādi ierobežojumi attiecas uz pasažieru nododamo bagāžu, tāpēc jāteic, ka iespējams pārvadāt somu līdz 23 kg.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *