Riepas obligāti jāpielāgo laikapstākļiem, turklāt liela nozīme ir to kvalitātei pēc ilgstošas lietošanas. Pasūtot absolūti jaunas riepas Tu pats sev garantē drošu braukšanu un labāku saķeri jebkādos apstākļos. Ja nevari atļauties neko dārgu, labākais variants, ko piedāvā attiecīgais riepu serviss, ir mazlietotas riepas. Arī lietotas riepas nerada problēmas, jo to reālā kvalitāte un svarīgākie parametri tiek pārbaudīti vairākos testos. Riepu garāža izveidojusi bagātīgu sortimentu, kurā iekļautas ļoti lētas riepas no labākajiem ražotājiem.

Kā riepas piemērotas ziemai?

Nav jābaidās iegādāties lietotas ziemas riepas ar vai bez radzēm, jo tām protektora dziļums būs atbilstošs pat vairākām sezonām, bet viss protams atkarīgs no braukšanas stila. Visas ziemas riepas izgatavotas ar ļoti sīkiem iegriezumiem protektora blokos, jo tie palīdz nodrošināt saķeri pat uz apledojušiem ceļiem, tieši tādēļ riepu noliktava šādus komplektus piedāvā vieglajiem, kravas u.c. auto. Ziemas sezonas auto riepas jāmeklē pamatojoties uz to, kur visbiežāk plāno braukt – pa tīrītiem pilsētas vai lauku ceļiem. Riepas Dreiliņi atradīs Tev piemērota diametra riepas arī tādā gadījumā, ja tās neietilpst populārāko modeļu sarakstā. Piedāvājumā ir arī daudzi stilīgi lietie auto diski, kas izturīgi pret rūsu un vienmēr garantē daudz vieglāku ātruma attīstīšanu. Tev var noderēt arī dažādi lietoti auto diski, kas maksās mazāk, bet sniegs tikpat patīkamu efektu.

Uzzini vairāk- https://www.fredariepas.lv/pakalpojumi/

Atbilstošas riepas vasarai

Daudzos gadījumos laba alternatīva ir lietotas vasaras riepas, jo tās ir daudz lētākas, tomēr kvalitāte joprojām ir nevainojama. Riepas Rīgā pielāgotas atšķirīgiem ceļiem, tāpēc svarīgi pievērst uzmanību protektora rakstam. Riepas Ulbrokā iespējams nodot arī uzglabāšanai līdz nākamai sezonai, konkrētās izmaksas visiem komplektiem ir identiskas. Lai varētu garantēt drošu un patiešām komfortablu braukšanu katru reizi, riepu montāža tiek veikta ar ļoti inovatīvām un kvalitatīvām tehnoloģijām. Ja tiek pamanīti dažādi ventiļu bojājumi un citas problēmas, darbinieki par to tūlīt pat informē klientu un uzreiz sniedz savu palīdzību. Parasti riepu maiņa nepieciešama pirms ziemas un vasaras sezonas, tieši tikpat bieži jāveic arī riepu balansēšana, lai pēc tam nebūtu grūti vadīt šo auto.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *