Pēc ilgstošas lietošanas riepas obligāti jāmaina, jo to izskats un kvalitāte vairs nebūs atbilstoša valstī noteiktajām prasībām. Savukārt jaunas auto riepas krasi samazinās bremzēšanas ceļu un nodrošinās drošu auto vadīšanu pat sliktos laikapstākļos.

Visiem klientiem, kas nevēlas tērēt pārāk daudz, profesionālais riepu serviss izveidojis atsevišķu preču piedāvājumu, kurā ietilpst mazlietotas riepas. Lietotas riepas nemazinās braukšanas kvalitāti, jo to stāvoklis un protektors tiek rūpīgi pārbaudīts uz speciāla montāžas stenda. Riepu garāža sniedz visai plašas izvēles iespējas, līdz ar to tiešām lētas riepas, kas piemērotas Tavam auto, nebūs grūti atrast.

Kā riepas piemērotas ziemai?

Izvēloties lietotas ziemas riepas savam auto, jāatceras, ka tās visbiežāk būs piemērotas 1-2 sezonām, tomēr daudziem tas ir izdevīgākais variants. Ziemas riepas veidotas ar smalkiem iegriezumiem, turklāt tās vienmēr veido no mīkstas gumijas, lai būtu labāka saķere uz jebkura ceļa. Sagatavotā riepu noliktava ir neizsakāmi apjomīga un rūpējas par katru klientu, tādēļ piedāvājumā ietilpst riepas dažāda tipa auto. Tu jau noteikti saprati, ka riepas Dreiliņi spēj atrast visu klientam vajadzīgo, tādēļ var pasūtīt arī tāda izmēra riepas, kas nav pārāk pieprasītas. Citā sarakstā redzami lietie diski, kuru vērtīgākais pluss ir nelielais svars, tāpēc būs viegli bremzēt. Lietoti auto diski būs lētāki, tomēr vienmēr svarīgi apskatīt riepu izmēru un stiprinājuma diametru.

Pasūti riepas vasaras sezonai

Tāpat arī lietotas vasaras riepas ir viena no opcijām, lai varētu ietaupīt, turklāt riepas Rīgā tiek piegādātas ar aptuveni 6 mm dziļu protektoru. Pielāgotas vasaras riepas garantē stabilāku un klusāku braukšanu. Labāko ražotāju riepas Ulbrokā domātas ne vien komfortam, bet arī cilvēku drošībai, tāpēc Tev jāizvēlas atbilstošākais no komplektiem. Visiem labi pazīstamā riepu montāža ir ļoti svarīgs process, kura sākumā speciālisti lieto speciālu hermētiķi, kas ļauj riepā ilgāk saglabāt vajadzīgo spiedienu. Drošības labad servisā aplūko arī diskus, kā arī ventiļus utt., jo citreiz klients nevar pats ieraudzīt pat minimālus bojājumus. Katra veiktā riepu maiņa ir tikpat būtiska, jo uzreiz vajadzīga riepu balansēšana, lai riepu nodilums būtu vienmērīgs un nebūtu grūti vadīt konkrēto auto.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *