Konditoreja nodrošina īstu garšu baudījumu, jo klāsts ir diezgan plašs un daudzveidīgs, tādēļ ikviens spēs atrast ko īpašu. Konditorejas izstrādājumi sevī ietver gardus kliņģerus, neticami skaistas tortes, uzkodas utt. Konditorejas Rīgā spēj nodrošināt interesantus piedāvājumus, līdz ar to Jūs varat katru reizi izmēģināt ko īpašu un iepriekš neredzētu. Garšīgās tortes pēc pasūtījuma var maksimāli pielāgot klienta vajadzībām, tāpēc katru reizi kopējās izmaksas būs pavisam citas, bet kvalitātes līmenis neliek vilties. Ar konditorejas speciālistu palīdzību tiek rīkoti dažāda apmēra banketi, tāpēc nebūs pašam jādomā par ēdināšanu, jo visu izdarīs tiešām pieredzējuši un radoši konditori.

Ieskaties šeit- http://www.francumaize.lv/produkcija/tortes-un-kukas/

Kādēļ pasūtīt torti?

Tortes uz pasūtījumu tiek gatavotas tieši tā, kā vēlas pats klients, līdz ar to Jūs varat ļaut pilnīgu vaļu savai fantāzijai un veidot oriģinālus noformējuma elementus! Konditorejā pasūtīt kūku ir pavisam elementāri, svarīgākais zināt, kas Jums garšo un ko aptuveni vēlaties redzēt, jo konditori ir gatavi paveikt īstus brīnumus! Saprotams, ka tortes pēc pasūtījuma visā Rīgā ir daudz aizraujošākas un unikālākas, turklāt tiek gatavotas visiem ierastās lauku un arī modernās tortes. Domājot par to, kur pasūtīt tiešām garšīgu kliņģeri, atcerieties, ka plašajā piedāvājumā ir ļoti dažādi saldie un arī sāļie veidi, līdz ar to varat nobaudīt ko neredzētu! Izvēloties pasūtīt kūku, Jūs noteikti būsiet ieguvējs, jo zināsiet visas izmantotās sastāvdaļas un tas garantē, ka tā Jums garšos.

Banketu rīkošana telpās vai dabā

Galda klāšana ir viens no pakalpojumiem, kas noder, lai katru svinību norise būtu rūpīgi izplānota. Saprotams, ka izbraukuma banketi vienmēr nozīmē konditorejas darbinieku došanos uz norādīto vietu, taču tas nekādā veidā neizmaina pasūtītā ēdiena un servisa kvalitātes līmeni. Izvēlētā banketu ēdienkarte no sākuma jāsaskaņo, lai Jūs saņemtu pilnīgi visu, kas vajadzīgs, tas noteiks arī konkrētās galdu klāšana gala cenas. Attiecīgās uzkodas banketiem ir ļoti noderīga opcija, jo tās ērti nogaršot un tās lieliski papildinās kafijas pauzes. Galdu klāšana izbraukumā norit ļoti operatīvi, tieši tāpēc Jūs varēsiet baudīt laiku ar ģimeni un darba kolēģiem, neuztraucoties par organizatoriskiem jautājumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *