Riepas ir viena no svarīgākajām transportlīdzekļa detaļām. mašīnas riepām ir vislielākā saskare ar ceļu kā arī riepu tehniskais stāvoklis spēlē nozīmīgu lomu satiksmes drošībā. Riepu tehniskajam nobraukumam noteikti ir jāpievērš izteikti liela vērība, neatkarīgi no tā, vai braukts tiek ar jaunām, mazlietotām vai lietotām automašīnas riepām. Ja vēlaties iegādāt lētākas automašīnas riepas, tad iesākumā nepieciešams apzināties, vai runa ir par jaunām vai lietotām automašīnas riepām, jo cenu kategorijas noteikti ir ļoti atšķirīgas. Riepas dažādās grupās dala pēc apmēram 10 kritērijiem, tādēļ konsultācija ar speciālistu, pirms mašīnas riepu nomainīšanas, katrā ziņā nebūs par ļaunu. Vislabāk to noteikti darīt sertificētos mašīnas riepu servisos, kuros par transportlīdzekļa un līdz ar to arī jūsu drošību, rūpējas zinošs un meistarīgs personāls.

Disku un arī auto riepu noliktavas pakalpojums.
Riepu servisā var saņemt dažāda tipa mašīnas riepu un arī disku apkopes pakalpojumus. Automašīnas diski noteikti ir svarīgs elements riepu montāžā un arī kopējā auto tehniskajā stāvoklī. Izšķir dažāda stila diskus – lietie diski, tērauda diski, kaltie diski. Pārvietojoties pa sliktu ceļa segumu, diskus var ļoti viegli sabojāt. Vedot savu automašīnu uz mašīnas riepu servisu, ir ieteicams pārbaudīt arī auto disku stāvokli un arī, nepieciešamības apstākļos, tos salabot. Mašīnas riepu garāžas papildus disku labošanai, piedāvā arī mašīnas riepu balansēšanu un to maiņu.

Auto riepu cenas Latvijā.
Ziemas auto riepu sezona Latvijā sākas 1. oktobrī un beidzas 1. martā. Protams, šis laika posms var būt arī ilgāks, jo sniegs aprīlī pie mums nav nekāds retums. Ja lietojat vissezonas mašīnas riepas, ieteicams pārbaudīt to protektora biezumu, vēlams pirms nākošās sezonas sākuma. Viens no labākajiem ieguvumiem, pērkot jau lietotas vai arī maz lietotas riepas, bez šaubām ir cenu starpība, kas ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Šāda cenu atšķirība ir novērojama gan ziemas, gan vasaras riepām.Pirms pērkat lietotas vai arī atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie auto riepu servisa speciālistiem.

Kur ir mašīnas riepu garāžas?
Rīgā ir atrodams mašīnas riepu serviss, kas piedāvā patīkamus risinājumus katram interesentam. Tur piedāvā arī auto riepu noliktavas pakalpojumus, kas ir izdevīgi tiem, kuriem vajadzīgs nodot glabāšanā savus nesezonas riepu komplektus, taču mājoklī vai garāžā tam nav vietas. Mašīnas riepas Rīgā un Ulbrokā ir iespējams pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai nākošajai darba sezonai. Riepu serviss piedāvā visa veida riepu kā arī auto disku apkopes pakalpojumus, sākot ar mašīnas riepu balansēšanu un nobeigumā ar riepu kā arī disku labošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *