Viens no ja ne pats populārākais kredīta veids ne tikai Latvijā, bet arī visur citur pasaulē, noteikti ir ilgtermiņa aizdevums.Šāda veida aizdevumu parasti izvēlas situācijās, kad ir radušies neplānoti lieli izdevumi, taču liela apmēra finansiālas rocības nav uzreiz pieejamas. Mūsdienās patēriņa aizdevumi ir pieejami ne tikai bankās, bet arī pie interneta aizdevējiem. Der atcerēties niansi, ka pēc jaunās Eiropas Datu Regulas stāšanās spēkā, jebkuram oficiālam darījumam internetā ir nepieciešams e-paraksts, pretējā gadījumā elektroniskais dokuments nebus juridiski derīgs. Aizdevuma termiņš ir vilinošs – līdz sešiem gadiem, turklāt, maksimālā aizdevuma summa vēl vilinošāka – līdz desmit tūkstošiem eiro.

KĀDAS SUMMAS IR IESPĒJAMS AIZŅEMTIES?
Ilgtermiņa aizdevumi un līzings varētu šķist biedējoši, jo paredz kredītsaistības uz ilgu laika posmu, taču aizdevumu vienmēr ir iespējams atmaksāt arī ātrāk. Visbiežāk ir iespējams saņemt ilgtermiņa aizdevumu sākot no 500 eiro. Šāda apmēra summu var viegli atmaksāt dažu mēnešu laikā, savukārt maksimālā aizdevuma summa ir 10 000 eiro, ko ir iespējams atmaksāt līdz pat 6 gadiem. Nevar noliegt, ka tas ir ļoti izdevīgi. Atkarībā no kredīta apmēra, tiek piemērots uzcenojums 9-35 procentu apmērā.

KĀ UZZINĀT KREDITORA LĒMUMU PAR AIZDEVUMA PIEŠĶIRŠANU?
Ilgtermiņa aizdevumu ir iespējams saņemt gan izmantojot internetu, gan ierodoties personigi aizdvēja birojā. Dažāda veida aizdevumus, kas pieejami internetā, Latvijā izsniedz tikai tām personām, kuras ir sasniegušas 21 gada vecumu un ir derīgs personu apliecinošs dokuments un konts kādā no Latvijas bankām. Aptuveni stundas laikā klientam tiek paziņots par lēmumu – vai kredīta pieteikums ir apstiprināts vai noraidīts. Viens no lielākiem plusiem šāda veida kredītiem ir tas, ka nav nepieciešama ķīla, lai to saņemtu, kas ir liels atvieglojums daudziem interesentiem.

No kredītsaistībām nav jābaidās. Tā ir normāla prakse visā pasaulē un lieliska iespēja segt neparedzētus izdevumus vai piepildīt sen kārotu sapni, ko vairāk nav vēlmes atlikt uz vēlāku laiku. Pieteikumu ilgtermiņa kredītam internetā ir iespējams nosūtīt no jebkuras vietas pasaulē un pat brīvdienās jebkurā diennakts laikā. Pakāpeniska ilgtermiņa aizdevuma atmaksa nerada robu ikdienas budžetā un ir vienkāršāk plānot ikdienas izdevumus un zināt summu, ar ko rēķināties, parāda segšanai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *