Atšķirībā, piemēram, no gultas, kuras funkcija – ļaut atgulties – nemainās, lai vai kur šī mēbele neatrastos, galda funkcijas mēdz variēt daudz plašāk – mēs izmantojam galdu, lai paēstu, veiktu darba uzdevumus, ļautos sarunām un iepazītos tuvāk, mācītos vai ļautos izklaidei un spēlītēm. Vēl jo vairāk, galdus izmanto arī lietu turēšanai un strukturēšanai, bet tos iespējams turēt arī bez nekā kā interjera dizaina odziņu. Galdu izvēle ir milzīga un piemērotu atradīs ikviens!
Taču vai galds uzreiz ir datorgalds, ja tas tiek tā nosaukts? Protams, ka nē, atšķirīgās galda funkcijas rodas no kā cita – no tā, kāda izmēra, materiāla, krāsas un lieluma šis galds ir. Piemēram, masīvs koka galds var kalpot kā labs ģimenes ēdamgalds no paaudzes paaudzē, kamēr konferenču galds ir jāizvēlas tāds, ko var elementāri pārbīdīt. Restorānu galdiem jābūt funkcionāli universāliem, vienlaicīgi arī glītiem, lai tie labi iekļautos restorāna interjerā.

Dizainakresli.lv ir vietējais mēbeļu ražotājs, kas jau daudzus gadus izgatavo funkcionālas un modernas mēbeles jebkurai gaumei. Te ir izcili galdi, kuru kvalitāti garantē vietējais uzņēmums.
Kurš no visiem pieminētajiem galdu veidiem ir centrālais ikvienā mājā? Neviens cits kā ēdamgalds, jo nekas nav labāks par kopīgu maltīti, kas ļauj sanākt kopā tuviniekiem un radiniekiem gan ikdienā, gan svētkos. Dizainakresli.lv piedāvā apaļus un taisnstūra formas ēdamgaldus, kas pieejami kā gaišās, tā tumšās koka nokrāsās. Tie ir izsmalcināti un gaumīgi, tajā pašā laikā tie ir arī izturīgi un viegli kopjami.
Konferenču galdi un apspriežu galdi ir paredzēti kaut kam pilnīgi citam nekā, piemēram, virtuves galdi, tāpēc arī gaidas pret tiem ir atšķirīgas. Jebkura biznesa vai uzņēmuma telpas ir šī uzņēmuma vizītkarte, turklāt šajās telpās darbinieki dažkārt pavada ļoti lielu savas dienas, tāpēc jācenšas, lai mēbeles neradītu nospiedošu atmosfēru un būtu ērtas to lietotājiem. Dizainakresli.lv novērtē, cik gaumes un prasības ir atšķirīgas, tāpēc ir gatavi pielāgot savus galdus pircēja vajadzībām gan izmēru, gan apdares materiālu ziņā. Būtiski ir arī tas, ka ikviena stila galdiem piedāvā pieskaņotus krēslus.
Dizainakresli.lv piedāvā vairāk kā divdesmit galdu modeļus, turklāt ar iespēju jums pašam izvēlēties galda virsmas lielumu, pārklājumu vai toni. Ja plānojat kādu apjomīgāku pasākumu, dizainakresli.lv piedāvā arī galdu un krēslu nomu. Visai produkcijai ir iespējama piegāde ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs, un par visu ir iespējams vienoties. Vēl var ir būtiski atcerēties, ka ik pa brīdim atsevišķiem galdu modeļiem dizainakresli.lv mājaslapā ir īpašas atlaides – izmanto tās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *