Ļoti populāras kļust tā sauktās “gudrās” mēbeles, kuru maldinošais un vienkāršais dizains patiesībā sevī ietver smalki pārdomātus mehānismus. Arī šādas advancētas mēbeles ir atrodamas dažādos dizainos, izmēros un krāsās veikalos, tās ir iespējams pilnībā pielāgot katra klienta vēlmēm, izgatavojot mēbeles pēc pasūtījuma. Šādas mēbeles būs unikālas un neatkārtojamas, tātad arī maksimāli piemērotas tieši jūsu telpas vajadzībām. Arī finansiāli šis risinājums ir viens no labākajiem. Telpā, kuru nāktos aizpildīt ar vairākiem standarta izmēra un dizaina priekšmetiem, mēs varam ierīkot personalizētu mēbeli, kas aizstāj vairākas standarta izmēra mēbeles.

Vai sapņojat par dizainera profesiju? Mūsdienu mēbeļu izgatavotāji piedāvā klientiem piedalīties virtuves mēbeļu izstrādes procesā no paša sākuma līdz pat beigām. Sagatavojiet vēlmju sarakstu par to, kādus virtuves skapīšus, plauktus un virsmas vēlaties redzēt tieši savā virtuvē. Izvēloties pasūtīt virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, jūs veidojat unikālu un radošu telpas interjeru, kā arī nodrošinat maksimālu mēbeļu kvalitāti. Klientam ir dota iespēja izvēlēties materiālus, krāsas, apdares materiālus, izmērus un dizainu. Mēbeļu ražotāji palīdz klientiem arī ar profesionāļu padomu par to, kāda veida virtuves iekārtojums būs atbilstošs tiešu jums  – iespējams, ka tās būs mēbeles no koka, varbūt iebūvējamā virtuve vai virtuves iekārtas ar lamināta korpusu.

Vannas istaba sevī ietver kontrastējošas dabas. No vienas puses šī ir ļoti intīma istaba, tajā nozīmīga ir drošības sajūta. Vienlaicīgi, vannas istaba ir pieejama arī mūsu viesiem.  Vannas istabas funkciju spektrs ir ļoti plašs, tādēļ gudra telpas iekārtošana ir būtiska. Bieži šīs telpas nav plašas, bet ietilpināt tajā vēlamies gana daudz – vannu, tualetes podu, dušas kabīni, veļas mašīnu, izlietni, plauktus. Lai to visu eleganti satilpinātu nelielā telpā, jāizmanto radoša pieeja un konsultācija ar profesionāli. Vannas istabas mēbeles var piemklēt konkrētās telpas izmēriem, lai kvadrātmetrus izdotos izmantot prātīgi.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

Mūsu mājokļos viesistaba parasti ir plašākā telpa, kurā uzturamies gan ģimenes, gan draugu lokā. Viesistabā parasti atrodas TV, varbūt arī spēļu konsoles, dīvāni un klubkrēsli. Viesistabas plašā funkcionalitāte nosaka to, ka tajā vēlamies ietilpināt dažāda rakstura mēbeles.  Iebūvējamais skapis viesistabā radīs plašuma iespaidu. Tāpat, viesistabā lieliski izskatās sienas plaukti grāmatām, fotogrāfijām. Ļoti ērti un parocīgi ieeju viesistabā ierīkot kā bīdāmās durvis, lai, piemēram, viesību laikā viesiem būtu ērti ienākt un iziet no telpas, neradot lieku troksni. Ir vērts padomāt par funkcionālas TV iekārtas uzstādīšanu – mūsdienīgas mēbeles ļoti eleganti noslēpj kabeļus un piedāvā dizainu, kas rotā telpu. Ar īstajām mēbelēm viesistaba būs gan omulīga atpūtas vieta mājiniekiem, gan eleganta telpa mājas ballītēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *