Cik muļķīgi un nepraktiski būtu katru reizi pirkt lietas, kas mums nepieciešamas vien atsevišķam gadījumam! Pēc tam tās tikai aizņemtu vietu un pēc kāda laika mums tik un tā sagribētos kaut ko citu. Tāda nu reiz ir cilvēka daba, un tāpēc dažādi nomas pakalpojumi ir pieejami visur, kur patērētāji. Taču ne vienmēr lietu īrēšana ir slikta lieta – piemēram, mēbeļu noma ir ļoti pragmātisks un gudrs lēmums, jo vienas un tās pašas mēbeles var kalpot ļoti daudzos pasākumos.

Uzzini vairāk – https://www.nomasmebeles.lv/

Kā pirmo no galdu un krēslu nomas plusiem var minēt plašās izvēles iespējas. Saliekamie krēsli, konferenču krēsli, vai tādi, kuriem ir paliktnis rakstīšanai, mazi apaļi galdiņi vai koka galds kopā ar solu sēdēšanai – tik dažādas variācijas piedāvā mēbeļu noma!

Vēl par labu mēbeļu nomai runā galdu un krēslu glabāšanas faktors. Vai ir jēga aizkraut telpu ar divsimt konferenču krēsliem vai 40  banketa galdiem, ja šo platību var izmantot praktiskāk? Labāk , lai tā nav jūsu problēma – mēbeļu nomas serviss krēslus un galdus kā atvedīs, tā arī aizvedīs.

Jāatgādina, ka mēbeļu noma neattiecas tikai uz krēsliem un galdiem – te piedāvājums ir vēl plašāks, lai viss pasākumam nepieciešamais būtu atrodams vienuviet.

Viena no šādām lietām ir garderobes statīva īre, jo mēs diemžēl neatrodamies tādā klimata joslā, kur cilvēks iekštelpās un ārā var visu laiku atrasties vienās plānā apģērba kārtā – nē, mums vajag gan jakas, gan mēteļus, gan cepures, gan pārvelkamos apavus, bet kur to visu likt, kad esi atnācis uz pasākumu?

Profesionāli mēbeļu iznomātāji piedāvā garderobes statīvu nomu ar visiem numuriņiem un pat garderobistu pakalpojumiem! Tas ļoti noderēs ziemā vai vēlā rudenī, kad cilvēki nāk pamatīgās virsdrēbēs, tāpēc ka bez garderobista ir risks, ka sāksies drūzēmšanās un pat konflikti, jo bara efekts negatīvi ietekmē pat pašus izglītotākos cilvēkus.

Arī siltajā sezonā garderobes statīva īre nenāktu par ļaunu, jo cilvēkiem nereti ir līdzi dažādas papildlietas, kas traucētu baudīt pasākumu – piemēram, maisiņi, somas, pārvelkamie apavi un tamlīdzīgi. Te iespējams iztikt bez numuriņiem vai garderobista, bet vismaz vietu, kur šīs lietas atstāt, gan vajadzētu.

Varbūt kādam šķiet, ka mēbeļu noma nav nekas svarīgs, bet iedomājieties, kas notiks, ja solītie galdi vai krēsli netiks atvesti laikā? Tas var izjaukt visu pasākumu! Tāpēc noteikti jāizvēlas drošs, pieredzējis un atsaucīgs nomas mēbeļu uzņēmums.

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *