Dažāda stila kamīni allaž saistās ar mājīgumu, jo konkrētie ražotāji parūpējas ne vien par vajadzīgā siltuma saglabāšanas iespējām, bet arī kamīnu estētisko pusi. Satriecošās kamīnkrāsnis pieejamas ar atšķirīgiem apdares veidiem, pietam Jūs varat uzreiz izvēlēties, kur to labāk novietot – attiecīgās telpas vidū, pie tālākās sienas vai kur pavisam citur. Stūra kamīni ir salīdzinoši mazāki, taču ar tiem arī var apsildīt mājokli. Principā granulu kamīni ir vēl komfortablāki, pietam pēc sadegšanas pelnu ir maz. Absolūti visas krāsnis ražotas Somijā, tāpēc Jūs varat pasūtīt tiešām izturīgu un kvalitatīvu modeli, kas nodrošina maksimālu siltuma atdevi.

Ieskaties – https://www.tulikivi.lv/katalogs/

Izvēlieties krāsni pirts telpām

Pirts krāsnis tagad ir parocīgākas, turklāt tām ir vajadzīgās tvertnes akmeņiem. Somu malkas krāsnis paredzētas atšķirīgiem telpu projektiem, tādēļ atsevišķas krāsnis var iekurināt no pirts priekštelpas. Īpaši “melnajām” pirtīm labākai siltuma saglabāšanai tiek pielāgota krāsns apdare, izmantojot vērtīgo ziepjakmeni. Kopumā šīs krāsnis izskatās moderni, pietam Jūs varat izraudzīties atbilstošas stikla durtiņas. Pirtī Jūs jutīsieties labāk kā varat iedomāties, jo gaiss telpā būs patīkams un nebūs ilgi jāgaida, lai tā uzsiltu līdz vajadzīgajiem grādiem.

Estētiskas plītis Jūsu virtuvei

Plītis arī var pielāgot atšķirīgām ēkām, tikai vajag noteikt, cik lielu platību paredzēts apsildīt. Speciālās plītis ar iebūvētu cepeškrāsni ir lieliska alternatīva saimnieciskiem cilvēkiem, jo var gatavot un paralēli sildīt māju! Apdares materiāli nodrošina to, ka Jūsu plīts kalpos ilgi, turklāt ilgstoši saglabāsies noteikta istabas temperatūra. Atsevišķas plītis var savienot pat ar 2 cukām, tas domāts, lai vienlaicīgi varētu kurināt cepeškrāsni un kurtuvi. Plīts lielais karstums garantē, ka jebkurš ēdiens garšos neticami, tāpēc katra nākamā maltīte būs īpaša.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *