Vai esat pamanījuši, ka atšķirībā, piemēram, no gultas, kuras funkcija – ļaut atgulties –  nemainās, lai vai kur šī mēbele neatrastos, galda funkcijas var būt ļoti dažādas – mēs izmantojam galdu, lai mielotos, nodotos darbam, ļautos sarunām, mācītos vai ļautos izklaidei un spēlītēm. Turklāt galdus izmanto arī lietu uzglabāšanai un sakārtošanai, taču tos iespējams atstāt arī bez nekā kā telpas dizaina odziņu.

Taču vai galds uzreiz ir žurnālgalds, ja tas tiek tā nosaukts? Protams, ka nē, atšķirīgās galda funkcijas rodas no kā cita – no tā, ka galdi mēdz krasi atšķirties arī pēc savas formas, krāsas, materiāla un izmēra. Piemēram, virtuves galds jāizvēlas tāds, ko būs ērti kopt un kas kalpos ilgi, kamēr konferenču galds ir jāizvēlas tāds, ko būs elementāri pārstumt. Restorānu galdiem jābūt ļoti universāliem, tajā pašā laikā arī glītiem, lai tie labi izskatītos kopējā restorāna dizainā.

Uzzini vairāk – https://www.dizainakresli.lv/produkti/galdi/

Mēbeļu ražotājs no Latvijas, kas jau daudzu gadu garumā ražo kvalitatīvas un stilīgas mēbeles jebkurai gaumei. Te ir lieliski galdi, par kuru kvalitāti galvo pašmāju uzņēmums.

Nenoliedzami, viena no galvenajām un senākajām galda funkcijām ir saistība ar vajadzību ērti paēst. Mūsdienās, kad viss ir iekārtots tā, lai taupītu mūsu laiku, bet laika tik un tā trūkst, kopīga ēdienreize nereti ir vienīgais brīdis dienā, kad satikties, piedāvātie ēdamgaldi, kas ražoti no finiera, sver salīdzinoši niecīgi, izskatās eleganti un ir ergonomiski, tajā pašā laikā tie arī kalpos ilgi un to kopšana ir viegla un iespējama mājas apstākļos.

Konferenču galdi un apsriežu galdi ir paredzēti kaut kam pilnīgi citam nekā, piemēram, virtuves galdi, tāpēc arī prasības pret tiem ir atšķirīgas. Nekas neliecina tik daudz par biznesu, kā interjera dizains uzņēmuma telpās, turklāt šajās telpās darbinieki dažkārt pavada lielāko daļu savas dienas, tāpēc jācenšas, lai mēbeles neradītu nospiedošu atmosfēru un būtu ērtas to lietotājiem. Apzinās, cik klientu vēlmes mēdz būt oriģinālas, tāpēc ir gatavi pielāgot savus galdus pircēja vajadzībām gan izmēru, gan apdares materiālu ziņā. Būtiski ir arī tas, ka ikviena stila galdiem piedāvā pieskaņotus krēslus.

Piedāvā arī galdu un krēslu nomu, kā arī piegādi gan Latvijā, gan citās valstīs. Uzņēmuma ir daudz noderīgas informācijas, taču, ja vēlaties produkciju apskatīt klātienē – dodieties uz veikalu Barona Kvartālā! Neaizmirstiet – galds ir tikšanās vieta, tāpēc elegants un izturīgs galds ir ilgtermiņa ieguldījums, kas priecēs acis un būs līdzdalībnieks daudzos neaizmirstamos momentos gadu gadiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *