Kontaktlēcu lietošana ikdienā kļūst ar vien populārāka to cilvēku vidū, kuriem ir kāda veida redzes problēmas. Lēcas būs ērts risinājums tiem, kuri vēlas alternatīvu brillēm un arī brilles negrib lietot vispār.

Mūsdienās ir var izvēlēties starp daudz un arī dažādām kontaktlēcām – gan tādām, kas darbojas kā redzes korekcijas līdzeklis, gan tādām, kas ir vairāk kā stila elements un savdabīgs aksesuārs. Lēcas ir ērti pasūtīt arī e- platformās, tai skaitā, šādi izvēloties kontaktlēcu iegūšanu savā īpašumā, ir iespējams izvēlēties no plašāka klāsta, kas bieži vien kalpo kā noteicošais faktors tam, kādēļ iepirkšanās internetā ir tik populāra. E-vides optikas preču vai produktu veikalos ir iespējams iegādāties arī briļļu un kontaktlēcu kopšanas aksesuārus, tajā skaitā arī saulesbrillēm.

Uzzini vairāk – https://www.manaslecas.lv/

KĀDS IR KONTAKTLĒCU KLĀSTS OPTIKAS VIETNĒS INTERNETĀ?
Optikas preču vai produktu interneta veikalos ir atrodamas dažāda veida brilles un lēcas, kas būs atbilstošas jebkura klienta nepieciešamībai. Ir iespējams izvēlēties starp dažāda veida kā arī valkāšanas ilguma lēcām. Pēdējā laikā populāras ir kontaktlēcas, ko iespējams valkāt pat līdz pusgadam bez pārtraukumiem. Tas ir viegli un īpaši šo ērtumu novērtēs tie, kuri ikdienā ir valkājuši brilles. Tiem, kuri slimo ar astigmatismu, ir pieejamas toriskās lēcas. Lēcas iespējams valkāt arī tiem cilvēkiem, kuriem redzes korekcija ir būtiska gan, lai redzētu tuvumā, gan tālumā – tās sauc par multifokālajām lēcām. Pēdējos gados kontaktlēcas kalpo ne tikai kā redzes korekcijas līdzeklis, bet arī stila elements. Iepirkšanās vietnēs ir var iegādāt lēcas, kurām nav optisku dioptriju, bet tās ir lietojamas savu acu zīlīšu krāsas maiņai. Maldīgi būs uzskatīt, ka šādas lēcas bojā redzi, gluži pretēji – tās vispār nekaitē acu veselībai un rdzei kā tādai, bez tam, ir var iegādāties šādas lēcas arī ar optiskām dioptrijām.

KĀDI SPECIĀLISTI JĀAPMEKLĒ PIRMS BRIĻĻU UN KONTAKTLĒCU PIRKŠANAS?
Pirms lemjat par labu kontaktlēcu iegādei un arī lietošanai ikdienā, obligāti ir nepieciešams konsultēties ar savu optometristu vai acu ārstu, gluži tā pat kā pirms jaunu briļļu iegādes. Tas ir jādara, lai atrastu piemērota suma brilles vai kontaktlēcas, ar kurām koriģēt redzi tā, lai tas nebūtu kaitīgi veselībai. Kontaktlēcu interneta platformās ir iespējams sameklēt visplašākā klāsta lēcas un, nepieciešamības gadījumā var veikt arī individuālu pasūtījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *