Dažāda tipa kravu pārvadāšana ir bijusi aktuāla visos laikos, tikai agrāk tā bija ievērojami ekskluzīvāka privilēģija kā mūsdienās. Viss tas, ko varam nopirkt veikalu plauktos, ir dažādu loģistikas pakalpojumu kopuma rezultāts. Viss, sākot no lietas radīšanas, līdz nonākšanai pie patērētāja, ir loģistikas procesu kopums. Lielos uzņēmumos šo darbu veic atsevišķas  loģistikas kompānijas, savukārt, mazāka izmēra uzņēmumi un ražotnes, labprāt izmanto loģistikas firmu pakalpojumus. Kravas taksometrs, konteineru pārvadājumi, vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi ir tikai maza daļa no visa loģistikas pakalpojumu piedāvājuma. Tiek nodrošināti visa veida kravu pārvadājumi, ieskaitot gaisa un jūras ceļus.

Uzzini vairāk – https://www.ursus.lv/kravu-parvadajumi/autotransporta-kravu-parvadajumi.html

Katrs klients un tā vajadzības tiek vērtētas atsevišķi, lai būtu iespējams nodrošināt piemērotāko un drošāko pārvadājumu veidu, balstoties gan uz galamērķi, gan kravas specifiku. Loģistikas pakalpojumi sevī ietver arī kravu apdrošināšanu un muitas brokeru servisu. Arī negabarīta kravas transportēšana nesagādā nekāda veida problēmas. Neatkarīgi no tā, vai krava tiek pārvadāta ar kravas auto, avio, dzelzceļu vai kuģi vai ar velosipēdu – visam procesam ir jābūt pārdomātam un kvalitatīvam, lai mērķauditoija, pēc lieliska servisa saņemšanas būtu gatavi turpināt sadarbību arī nākotnē.

KĀ TIEK PĀRVADĀTAS KRAVAS VISĀ PASAULĒ?

Kā īsti atšķiras kravu pārvadāšanas veidi? Jau noskaidrojām to, ka katrs kravas tips var būt pārvadājams dažādos veidos, par ļoti specifiskos un īpaši pielāgotos. Noteikti viens no pieprasītākajiem un izplatītākajiem kravu pārvadašanas veidiem ir auto krava. Auto transports ir piemērots jebkāda tipa kravas transportēšanai. Pārvadāšanai ir iespējams izmantot atšķirīga veida transportu un to adaptēt kravas veidam. Lieli kravas auto nav vienīgie auto transporta varianti, kas tiek izmantoti pārvadāšanai, jo kravas iespējams pārvadāt arī uz atklātām platformām, negabarīta kravu platformām, refrižeratora piekabēm, tenta puspiekabēm un tā šo sarakstu varētu turpināt vēl ilgi. Avio kravas pārvadājumi, savukārt, tiek uzskatīti par ātrāko un drošāko kravas pārvadāšanas formu, ko īsteno īpaši jūtīgas un dārgas kravas transportēšanas situācijās. Daudziem būs pārsteigums, ka avio kravas tiek pārvadātas, izmantojot arī pasažieru lidmašīnas, jo jebkura lidmašīna ir piemērota šādai funkcijai. Dzelzceļa pārvadājumi visā pasaulē kļūst ar vien pieprasītāki, tādēļ tiek piedāvāti vairāki risinājumi, kā kravu aizgādāt galamērķī arī šādā veidā. Cisternas, hopervagoni, pusvagoni, dažādas platformas un segtie vagoni sniedz nebeidzamas iespējas dažāda tipa kravu pārvadājumiem. Protams, nedrīkst aizmirst arī jūras ceļus, kas ir pats senākais kravu pārvadāšanas veids, kas tiek izmantots jau gadu simtiem. ASV, Singapūra un Filipīnas ir tikai neliela daļa no ostām, uz kurām tiek nodrošināti kravu pārvadājumi ar kravas kuģiem. Šādi ir samērā ērti transportēt arī nestandarta kravas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *