Lēcas acīm ir redzi koriģējoša lieta, kura tiek lietota, ieliekot lēcu konkrēti acs radzenē. Pieņemts, ka lēcas ir lietotas redzes problēmu ārstēšanai, apstākļos ja pacientam ir slikta redze tālumā, slikta redze tuvumā, astigmātisms. Ir zināms, ka šodien lēcas tiek izmantotas arī kā aksesuārs vai modes atribūts, tā kā izmantojot lēcas ir iespējams mainīt krāsu acīm arī pat acu zīles veidu. Ir gadījies, ka lēcas acīm nozīmē terapijai vai slīmības profilaksei, lai aizsargāt aci vai arī izvairīties no redzes pasliktināšanas palielinānāšanās. Kontaktlēcas pamatprincips ir tāds pats kā briļļu lēcām. Lēcas lauž gaismu un virza to uz tīkleni, kas padara skaidrāku acu redzi. Veikalos pieejami arī dažādi acu pilieni sausām acīm , kas palīdz saglabāt komfortu acīm visas dienas garumā.

Lēcu izvēle

Uz šodienu jau ir radītas neskaitāmas variācijas un lēcu veidu, un šos veidus ir iespējams sadalīt ar noteiktām pazīmēm un īpašībām. Viena ir pats materiāls no kā izgatavota lēca, pēc tā kontaktlēcas ir mīkstās vai cietās. Šis materiāls ir viena no galvenajām lietām, kas sekmē kontaktlēcas cenas. Nākamā grupējuma veids būs lēcu nēsāšanas laiks kamēr jāpērk vēl viens pāris. Pētot kontaktlēcas tiešsaistē, var redzēt, ka tiek ļauj izvēlēties kā vienas dienas kontaktlēcas, tā arī kontaktlēcas, ko var valkāt pat veselu gadu. Interesanti ir tas, ka tagad kontaktlēcas ir iespēja izdalīt arī pēc tā, cik ilgi var nēsāt tās neizemot no acīm. Ir tādas, kas tiek paredzēts ņemt ārā pa nakti, pie tam ir pat tādas ar kurām var aizmirst par lēcām septiņas dienas pēc kārtas, neizņemot lēcas no acīm. Pie tam tehnoloģijas ir tik progresējušas, ka pat laistas ražojumā un jau var iegādāties tādas lēcas internetā un veikalos kā nepārtrauktas nēsāšanas lēcas, kur ilgākais valkāšanas brīdis ir trīsdesmit dienas nenovelkot tās. Bez šaubām šīs īpašības ievērojami ietekmē arī lēcas cenas.

Nopirkt lēcas tiešsaistē

Šodien liela daļa pirkumu tiek veikti, izmantojot internetu, bez šaubām šis process pārsvarā gadījumu ir izdevīgāks nekā reālos veikalos un arī ērtāk. Gadījumā ja cilvēku jau ir pārbaudījis ārsts un viņš ir lietojis kontaktlēcas, šajā gadījumā var nopirkt arī kontaktlēcas interneta produktu lapā. Pie tam daži kontaktlēcu interneta veikali nodrošina īpašu variantu, kā izsaka piedāvājumu Jums doties vizītē pie oftalmologa. Taja brīdī, kad Jums jau ir ārsta izraksts, tad var, pērkot lēcas acīm interneta veikalā, skatīties pēc sev būtiskiem faktoriem, kā piemēram, pēc tādiem kā kontaktlēcas cenas. Svarīgi ir tas, ka klients, dodoties optikas salonā, nevar pasūtīt vajadzīgās lēcas, jo tās nav pārdošanā, un klientam ir jābrauc uz citu vietu. Protams, ka tas ne vienmēr ir ērti un pieņemami. Pērkot lēcas interneta veikalā, klients labi pārskata visu sortimentu un pērk konkrēti to, kas tam vajadzīgs. Tagad ir skaidrs lēcas internetā pasūtīt ir viegli, pie tam tas aizņem daudz mazāk laika nekā parastā veikala apmeklējums.

Veikals, kur pirkt lēcas online

Izvēloties vietni, kas būs Jūsu lēcas interneta veikals, ir nozīmīgi pievērst uzmanību tādiem apstākļiem kā reputācija internetā, noliktavā pērkamo produktu pieejamība, kontaktlēcu dažādība, vai ir saistītie produkti un tie ir pieejami, kontaktlēcu cenas līmenis un samaksas iespējas. Ir ļoti svarīgi, lai, pērkot lēcas internetā, mājas lapā būtu sastopami profesionāli pārdevēji, kuri pārzina lēcas acīm un var palīdzēt ar izvēli no kataloga, kā arī atbildēt uz klienta neskaidrībām. Izvēloties, kurā vietā pirkt lēcas internetā, īpaša vērība jāvērš atsauksmju izpētei, tas ļaus atrast piemērotu pārdevēju, kurš piedāvā lielas kvalitātes, oriģinālas kontaktlēcas acīm, kuriem ir nepieciešamie sertifikāti kā arī nosūta preci laicīgi, kā arī vienojas ar pircēju gan par kontaktlēcu cenu, arī par piegādes laiku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *