Tuvojas ziema, pie tam ar lieliem soļiem, tādējādi saprotams, ka aktuāls kļūst jautājums par optimālu telpu sildīšanu savā mājoklī. Šādos brīžos nedaudz paveicies ir daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem, par kuru telpu apkurināšanu rūpējas namu apsaimniekotājs, pieslēdzot apkuri apkures sezonas sākumā. Taču, ja dzīvojat privātmājā, ir daudz un dažādi veidi tam, kā aukstā laikā nodrošināt siltas mājas. Projektējot māju, katrs arhitekts, pašā mājokļa vidū, pat ja tam nav vajadzība, ieprojektēs dūmvadu, lai vajadzības apstākļos ir iespējams mainīt telpu apsildes veidu bez liekiem izdevumiem un problēmām. Dūmvads tiek izbūvēts mājas vidū, lai tam var piekļūt parocīgi no jebkuras telpas mājā un skurstenim pievienot krāsni vai arī kamīnu. Preču katalogs pieejams šeit!

 

KAMĪNKRĀSNS VAI PLĪTS? KĀ IZVĒLĒTIES?

Mūsdienās būtu iespējams uziet neskaitāmus veidus kā apsildīt savu mājokli. Pēdējā laikā populāri ir telpas apsildīt ar elektrību, taču tas ir arī salīdzinoši dārgs prieks, tālab, pēc aprēķiniem izdevīga alternatīva ir krāsniņas, kamīni, granulu katli un tamlīdzīgi apkures risinājumi. Telpā sprakšķošs kamīns vai krāsniņa vienmēr asociējas ar siltumu un patīkamām emocijām. Nevajag uztraukties par to, ka krāsns vizuālais izskats varētu kaitēt tepas interjēram. Tās lieliski pilda savu funkciju un nav uzkrītošas. Piem., stūra kamīnkrāsns būtu ekselenta opcija lielām telpām, piem. viesistabām vai arī studijas tipa virtuves – viesistabas apvienojumam. Skaistās malkas liesmas būtu redzamas no ikvienas vietas telpā, pateicoties lielajam kamīna durtiņu stiklam. Eksistē iespēja pasūtīt arī kamīnkrāsni, kurā būtu iebūvēta cepeškrāsns. Šāds risinājums bez šaubām liksies viegli izmantojam visiem, kuriem patīk darboties virtuvē. Protams, nevajag aizmirst arī par citām telpām vai blakus telpām. Piemēram, ja esat pirts saimnieks, ir dažādi veidi lai apsildītu arī šīs telpas. Ir iespējams izvēlēties starp divu veidu pirts krāsnīm. Tādām, kas piesilda tikai saunas telpu, vai arī izvēlēties tādu krāsniņu, kas piesilda ne vien pašu pirti, bet arī priekštelpu, kas nereti tiek izmantota dažādu draugu kompāniju pulcēšanās reizēs. Arī pirts krāsnis, tā pat kā kamīni un malkas krāsniņas, tiek veidotas pēc askētiska un gaumīga skandināvu vizuālā noformējuma.

 

Piemērotu apkures iekārtu savas mājas vai arī citu telpu apkurināšanai, sameklēt bez šaubām nav problēma, un arī  nevajag aizmirst, ka gada drēgnajā laikā nekas tā neienes mājās un arī  sirdīs siltumu, kā sprakšķoša krāsniņa vai kamīns!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *