Ārdurvis dzīvoklim vai arī privātmājai nenoliedzami būs diezgan svarīga izvēle, jo visa mājokļa īpašuma drošība, kā arī dažreiz arī īpašnieku labklājība būs atkarīga tieši no tādas lietas, kā, kāda tipa ārdurvis ir nopirktas. Mūsu laikmetā nozares uzņēmumu piedāvājumu sortimentu veido ļoti dažādi izgatavotāji ar plašu cenu diapazonu, jo var atrast gan no budžeta opcijām un arī līdz diezgan dārgiem variantiem.

Tiek izlaistas kā dzelzs durvis, gan arī koka vai alumīnija. Tāpēc pircējs vienmēr var sameklēt tādas durvis, kuras pilnīgi piemērosies tā iespējām. Tajā pat brīdī ieteicams iegaumēt, kad vienreizēja taupīšana, var ne visai patīkami atsaukties pēc tam.

Metāla ārdurvis mājai, dzīvoklim, vai tiešām ir starpība?

Mēģinot atrast sev ārdurvis, neizmirstiet precizēt konsultantam, vai nepieciešamas ārdurvis dzīvoklim vai arī mājai, tā kā šeit būs ievērojama atšķirība. Pamata un būtiskākā starpība ir tā, kad ārdurvis privātmājām jau ir virzītas uz ielu, tādēļ durvīm jābūt izturīgām pret augstu mitruma līmeni, temperatūras izmaiņām kā arī laikapstākļu maiņu. Tādēļ, meklējot metāla durvis mājai, jāpievērš uzmanība drošai slēdzenei un vēl jāprecizē, kāda aizsargājoša kārta tiek izmantota. Pie tam metāla durvis dzīvoklim var neatbilst šiem nosacījumiem. Visbeidzot, uzstādot metāla durvis mājai, būs jābūt pārliecinātiem par to, cik laba ir siltumizolācija. Bieži vien rekomendējams likt divas durvis mājai, priekš tam, lai neizlaist lieko siltumu. Kad tiek meklētas jebkāda veida metāla ārdurvis pastāv pamata kritēriji, kam jāvērš uzmanība – metāla profila (pamatnes) biezums, ārējas loksnes biezums un tad piemērotu stiprinājumu izmantošana. No vienas puses, jo milzīgākas būs minētās vērtības, jo bez šaubām izturīgākas var būt ārdurvis, tajā pat brīdī no otras puses skatoties, ir iespējas nepamatoti paaugstināt pašas konstrukcijas smagumu, kas veicinās lielāku inerci un cilpu ātru nodilumu.

Metāla durvis internetā vai, piemēram, durvju salonā, kur lai labāk nopirkt?

Mūsdienu online pasaule pasniedz cilvēkiem opciju iepirkties tiešsaistē, kādēļ gan nepaskatīties ārdurvis dzīvoklim tieši onlainā? Bez šaubām ir tie, kuriem patīk atnākt uz vietu un arī aptaustīt pieejamos materiālus, šajā situācijā tiešām ir labāk doties uz veikalu. Bet neņemot vērā to, kādu tieši iegādes veidu Jūs izvēlaties, ražotājam, kas ražo metāla durvis mājai, būtu jābūt pārbaudītam, kā arī drošam. Nozīmīga ir pieredze izgatavošanā, kā arī mehanizēta ražošana, tādējādi pēc iespējas izvairoties no kāda brāķa. Izvēloties dzelzs durvis, svarīga ietekme, tad ir cenas un kvalitātes attiecībai, tā kā cenai nav arī būtu jābūt lielai, priekš tam, lai var saņemt kvalitatīvu preces. Kā arī būtiski jau ir, kad tiek sūtītas dzelzs durvis, ir pati uzstādīšana, ko ikvienam durvju tirgotājam vajadzētu piedāvāt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *