Parasti ar terminu “skrituļslidas” cilvēki iedomājas tikai botas ar riteņiem. Kaut gan sportisti, kuri izmanto profesionāli skrituļslidas, jau saprot, kad ir diezgan daudz dažādu to variantu. Pie tam nebūs svarīgi, kas tieši interesē – skrituļslidas vīriešiem vai sievietēm, bet varbūt skrituļslidas bērniem, viņas ir un arī paliks ātrākais un izveicīgākais variants, kā var braukt pa ielām.Bet jau tipa izraudzīšanās ir atkarīga no Jūsu braukšanas veida: vai, piemēram, ir vēlme vien braukt pa tuvāko parku un promenādi izklaides pēc, vai jau vairāk pievilina ātrums, ko tās var dot!

Skrituļslidas iesācējiem, kāds tad tips ir atbilstošākais?

Agresīva vai arī fitnesa skrituļošana, lieli vai mazi riteņi, kas domāti pastaigām, dažādiem trikiem, vai arī ātrai sacensību braukšanai – un tas ir tikai sākums tam, kādas tad ir skrituļslidas. Bez šaubām, jāgrupē arī skrituļslidas bērniem, vīriešiem un skrituļslidas sievietēm. Kādas tad der iesācējiem? Labākais veids ir bērnu skrituļslidas vai arī fitnesam domātās, to konstrukcijas līdzinās viena otrai, kur atšķirība ir tikai izmēros. Visvairāk atškiras no citām ekstrēmālai un vēl ātrai braukšanai domātās skrituļslidas. To var izskaidrot ar to, ka, ja triku slidas ir smagnējas un lielas, kur priekš trikiem nepieciešams labi saturēt kāju. Savukārt skriešanas skrituļslidas atšķiras no pārējiem veidiem, ārēji ir ar garu rāmi un liela diametra riteņiem, bet tām nav iestrādās bremzes, tādēļ sākumā šīs skrituļslidas ir grūti kontrolēt. Skrituļslidas hokejam ārēji līdzinās hokeja slidām un tām ir aizsargātas vietas, kur varētu ciest sportista kāja. Kāda veida skrituļslidas Jūs izvēlēsieties, ir Jūsu ziņā, taču vislabāk, kad tad ir zināms kāds labs skrituļslidu veikals, kurā pārdevēji varēs sniegt Jums padomu.

Cena un kvalitāte – uz ko tieši jāraugās darot savu izvēli

Brīdī, kad tiks apmeklēts jebkurš skrituļslidu veikals, kur Jūs meklējat skrituļslidas, sākumā cītīgi pārbaudiet katru skrituļslidu detaļu. Tur nevar būt atrodamas nekādas šķembas vai plaisas, vai kaut kas saliekts. Noteikti uzmēriet skrituļslidas, labi nostipriniet un mēģiniet kā jūtas Jūsu potīte. Kad tiks pirktas bērnu skrituļslidas, atbīdiet visus stiprinājumus un pārbaudiet vai iekšzolē nav nelīdzenumu. Labas kvalitātes sieviešu, vīriešu vai arī bērnu skrituļslidas būs rollerblade skrituļslidas, kas jau ir sevi jau pierādījušas pasaules tirgos. Mēģiniet salīdzināt dārgās ar lētajām, ar ko tie atšķiras, šajā gadījumā izvēle būs pareiza. Kad pērkat skrituļslidas, atceraties par aprīkojumu – ķiveri, ceļa spilventiņiem un elkoņu aizsargiem. Tie varēs pasargāt Jūs no ievainojumiem kritiena gadījumā. Kā arī labs skrituļslidu veikals sniedz iespēju nopirkt ne vien visu iespējamo aprīkojumu, bet arī piedāvā labu konsultāciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *