Supošana – tik diezgan jauns un jau diezgan ierasts termins vienlaicīgi. Kas tad tas īsti ir, un kam ir nepieciešami sup dēļi? Atpūta ar sup dēļiem tulkojumā nozīmē stāvēšanu uz dēļa vienlaicīgi ar airēšanu. Nemaz nav iespējams noteikt precīzu periodu, kad sāka savas gaitas Sup dēļi un paši sup izbraucieni, bet bez šaubām skaidrs tas fakts, kad supošana ir parādījusies Havajās un jau diezgan sen. Sākumā sup dēļi tika lietoti ka parasts pārvietošanās līdzeklis starp salām. Faktiski tas bija parasts plosts, kas neigrima ūdenī un virziens tika noteikts ar aira palīdzību. Šodien aktīvā atpūta parasti ietver sevī ne tikai tādu lietu, kā velosipēdu noma, taču parādās arī sup īre.

Uzzini vairāk – https://www.bullulaivas.lv/veikals/

Kādi ir sup dēļi un to variācijas

Visi sup dēļi ka arī tipi jau ir ar saviem trūkumiem un priekšrocībām. Kad sup izbraucieni ir tas, ko tieši gribat, ir jāsaprot, kas jau ir svarīgāks: planierveida manevri, pastāvīga stabilitāte, pārgājiena tipa ērtības vai sacīkšu sup dēļi, kas izbrīna ar ātrumu, ko var sasniegt. Lai sup izbraukumi būtu labi, versiet pastiprinātu uzmanību SUP izmēriem kā arī tam apstāklim, kā viņi ietekmē dēļa īpašības. Sērfinga sup dēļi taisīti konkrēti priekš iešanai pa viļņiem. Populārākie tad ir universālie dēļi, tie tiek ražoti dažādu izmēru, medeļu un standartā ir piepūšamie. Izvēlieties atbilstošu dēļu garumu kā arī platumu pēc Jūsu vēlmēm, auguma, svara, prasmēm. Sup dēļi priekš tūrisma ideāli slīd, savukārt garā garuma dēļ, dēļi spēj uzņemt ātru ātrumu, bet platums nodrošina stabilitāti. Sup dēļi sacensībām tiek dēvēti par raketi starp sup dēļiem. Vēl viena svarīga lieta būs dēļu garums, platums un biezums, kas nosaka to, kāda būs supošana. Protams, ka neaizmirstam par galveno aprīkojumu, kas ir drošības pavada un veste, bez šīm lietām nav ieteicams doties ūdenī.

Vai sup noma būtu pilnīgi visas iespējamās atrakcijas uz ūdens virsmas?

Paliek garlaicīgas pastaigas pa mežu vai arī fitnesa nodarbības sporta zālē? Aktīvā atpūta pie ūdens jau ir tieši tas, kas nepieciešams! Mūsdienās šo vidi ļoti attīsta, kā arī tiek piedāvāts īrēt vasarnīcas, kar tad tiek pavadīta atpūta ar ģimeni vai draugiem. Bieži vien viesu māju saimnieki piedāvā papildus iespējas, piemēram, sup noma, laivu noma vai katamarānu noma, kad tuvumā ir ūdens. Tie kam tīk ekskluzīvāka atpūta var izbaudīt tādu lietu, piemēram, kā buru jahtas noma. Turklāt vienmēr viesu namu pakalpojumu klāstā ietilpst velosipēdu noma. Pie tam sup izbraucieni ir mūsdienu modes kliedziens, un gandīz katrs ceturtais izvēlās šo atpūtu. Bet supošana kļūst jau par hobiju, tad izdevīgāk jau ir, kad sup dēļi ir personīgie nevis sup noma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *