Šodien ir pieejami tik dažādi logi, ka var pat apjukt – koka, alumīnija logi vai arī ierastie platikāta logi. Logi atšķiras kā pēc to profiliem, tā arī pēc tā cik biezs ir stiklojums, kas ir tas, kas ietekmē to siltumizolāciju. Mūslaiku tehnoloģijas ļauj mums izvēlēties logus no jebkura izgatavošanas materiāla, to kvalitāte būs izcila, taču būs jāsameklē uzticams logu tirgotājs, protams, arī būs pareizi tie jākopj,. Logi ir tā mājokļa daļa, kura pakļauta saulei, mitrumam, temperatūras svārstībām, tāpēc logu piemeklēšanai jāpieiet īpaši skrupulozi.

Uzzini vairāk – https://www.ziemellatvija.lv/reklamraksti/logu-nams-pakesu-logi-ilgtermina-ieguldijums-jusu-nakotne-145429

Koka, alumīnija vai plastikāta logi, ko tieši izvēlēties priekš sevis?

Patlaban tiešām ir atrodami tik ļoti daudz un dažādi pakešu logi, ka pat var samulst, kad jāveic izvēle. Tādēļ jau ir jāsaprot ar ko tad tie atšķiras viens no otra. Mazās mājās visbiežāk tiek uzstādīti koka logi, tas sekmē dabīgu izskatu un saplūst ar koptēlu. Visbiežāk izmanto tieši priedi, lai izgatavot logus, bet gadās arī ozols, kas tiešam ir pats stiprākais materiāls. Bez šaubām, augstas kvalitātes koka logi kalpos ilgi, taču būtu jāsaprot, ka dotais dabiskais materiāls ir ietekmējams no apkārtējas vides. Tāpēc ir daudz iespējas ar dažādu apdari metāla profilu veidā. Plastmasas jeb PVC logi tomēr ir lielākās daļas izvēle, tā kā tie izceļas ar izturību, siltumizolāciju, ilgu kalpošanu kā arī vienkāršu kopšanu. Pie tam tagad plastmasas logi ir ļoti augstas kvalitātes kā arī videi draudzīgi. Bet alumīnija logi visbiežāk būs ievietoti lielās ēkās vai arī rūpnīcas, jo tie tik tiešām ir viegli kā spalviņa, bet ļoti izturīgi. Tie var izturēt pat temperatūras svārstības no -50 līdz +50 grādu amplitūdā, pie tam tie ir arī ugunsizturīgi, bet tiešām diezgan dārgi cenas ziņā.

Garāžu durvis un alumīnija logi – vai iespējams visu pasūtīt vienā vietā?

Pirms sameklēt kompāniju, kas Jums jau veiks logu montāžu, vispirms noskaidrojiet iespējamo informāciju par piedāvātajiem logiem. Kādus tieši logu ražotājus tie piedāvā, vai arī kāds ir šo uzņēmumu produktu klāsts. Parasti pakešu logi reti, kad tiek uzstādīti bez palodzes, tām arī jābūt piedāvājuma klāstā. Ir arī tādi uzņēmumi, kas piedāvā arī tādu lietu, kā metāla durvis dzīvoklim, ir parocīgi, kad vienlaicīgi var pasūtīt visu priekš dzīvokļa vienuviet. Bez logu pirkšanas Jums noteikti varētu būt vajadzīga logu montāža, to labāk pirkt pie uzņēmuma, kas Jums pārdod logus, tā kā šādi tie atbildēs par savu produkciju. Mēģinot atrast sev pakešu logus, pievērsiet uzmanību kompānijas darbības ilgumam, jo senāks tas ir, jo drošāk ir pie tiem pirkt logus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *