Saliekamie angāri un arī saliekamās garāžas ar savām izdevīgām izmaksām un salīdzinoši īso celtniecības laiku ir var teikt aizvietojis ierasto procesu, ko izmanto garāžu vai angāru būvniecība. Mūsdienās cementa vai arī citu līdzīgu materiālu garaža vai angāri jau ir pagātne. Aizvien vairāk tiek izvēlēta tāda veida garāža, kur var izmantot bezrāmja tehnoloģiju, lietojot metāla konstrukcijas. Un tas ir izskaidrojams kā ar ātru un ērtu uzstādīšanu, kā arī salīdzinoši izdevīgu cenu.

Angārs un garāža, to veidi un daudzveidība

Paši angāri savstarpēji atšķiras pēc to metāla konstrukcijas un arī izgatavošanas materiāla. Šodien tieši metāla, siltināti angāri ir vispieprasītākie, tas ir arī tāpēc, ka izceļas ar vienkāršo uzstādīšanu, īsa termiņā, bet ar labu gala rezultātu. Metāla angāri ir kantaini, kuriem jumta segumi ir no metāla, pie tam pats angāru garums ir neierobežots. Angāri, kas ir lokveida, izceļas ar to, ka to jumta konstrukcijas veido loku, kas parasti ir izgatavots no gofrēta profila loksnēm. Laba lieta ir siltināti angāri, kur jumta uzlikšana tiks realizēta pielietojot sendviča veida poliuretānā paneļus. Mūsdienās angāru jumta izveide jau ir diezgan diferencēta, kas ļauj to pielāgot ikviena klienta vēlmēm. Savukārt, metāla garāžas, kā labs risinājums auto novietošanai, atšķiras savā starpā kā pēc to izmēriem, tā arī pēc jumta konstrukcijas. Biežāk sastopama garāža ar divslīpju jumtu, bet ir arī veidi, kur pielietota jumta izveide ar vienu slīpumu, kas ir horizontāla vai vertikāla.

Metāla garāžas un jumta izveide, griezieties tikai pie profesionāļa

Kad tiek pasūtīta bruģēšana vai arī angāru un garāžu būvniecība, vajadzīga profesionāla palīdzība, tāpēc ieteicams ielāgot pāris lietas. Galvenais kritērijs ir pati garāža un angāri un to kvalitātes līmenis, tas pats attiecas uz to, cik kvalitatīvi tiek realizeta bruģa ieklāšana. Bieži vien uzņēmumi mājas lapās publicē jau izdarītos darbus, ko var izpētīt un vēl pārliecināties par kvalitāti. Jebkura veida metāla konstrukcijas arī prasa profesionālu attieksmi, līdz ar to vienmēr izlasiet atsauksmes no citiem klientiem, lai būtu pārliecinātiem par savu izvēli. Tad noteikti drošas metāla garāžas vai metāla angāri kalpos Jums ilgi un kvalitatīvi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *