Skrituļslidas tad ir tāds pats patīkams un labs atpūtas un izklaides veids, piemēram, kā velosipēds, mono ritenis ka arī citi sporta inventāra veidi. Skrituļslidas ļauj pavadīt laiku esot vienatnē, vai arī ar draugiem vai ģimeni. Jūs varat braukt nelielā ātrumā vai aktīvi. Visbiežāk tieši skrituļslidas sievietēm izvēlās, lai zaudētu svaru, ātri kaut kur aizbraukt vai arī uzturētu jau iegūto fizisko formu. Kā arī online vidē ir ļoti daudz video apmācību, kur stāsta par veidiem, kā efektīvi sportot lietojot skrituļslidas. Pieejamas un bērnu skrituļslidas, kuras palīdz ātri iemācīties un iegrimt ātrajā kā arī interesantajā sporta ikdienā.

Lasi arī – https://www.diena.lv/raksts/citi/reklamraksti/ka-pieradinat-skritulslidas–padomi-iesacejiem-14240426

Cik tad daudz variantu ir šodienas skrituļslidām?

Pirms pirkt skrituļslidas jau ir jāuzzina, kā tās tiek iedalītas. Turklāt šajā gadījumā neiet runa vienīgi par to, kad pastāv skrituļslidas sievietēm, vīriešiem vai arī bērnu skrituļslidas. Tiek izlaistas, kā piemēram, skriešanas skrituļslidas, kuras paredzētas profesionāliem sportistiem, tā kā ir labi piemērotas ātrai braukšanai, dažādām sacensībām vai citiem sporta veidiem. Labākās skrituļslidas iesācējiem ir skrituļslidas priekš fitnesa. Tās izvēlās pārsvarā iesācēji, jo tās ir ērtas un drošas izmantošanā, bet neparocīgi sporta veidiem, kur vajadzīgs ātrums. To var izskaidrot ar to, ka šeit ir 4 riteņi, kuru lielums svārstās no 7,5 līdz 9 cm, un tie ir ļoti mīksti. Savā pamatā skrituļslidas bērniem jau ir tas pats fitnesa rīks, kas atšķiras tikai ar mazāku izmēru. Ir arī skrituļslidas ēkstremiem sporta veidiem, īpaši radītas priekš triku īstenošanas. Tāda veida slidām jābūt stingrām un smagām. Ārēji tās ir ļoti masīvas un to pamata mērķis jau ir saturēt kāju. Hokeja skrituļslidas vīriešiem, protams pastāv arī sievietēm, arī ir ļoti populāras, tā kā hokejs ārpus ledus jau ir populārs sports. Šeit zābaks ir tāds pats kā hokeja slidām, bet tām ir laba ventilācija, pie tam botu purngals tiek aizsargāts.

Pamata nosacījumi skrituļslidu izvēlē

Tad, kad būs apmeklēts skrituļslidu veikals, būtu jāsaprot uz ko konkrēti lūkoties, kad tiek meklētas skrituļslidas. Galvenais, kas tad jāievēro, ka tieši tām nepieciešams stingri aptvert kāju. Jau var pasūtīt nedaudz lielāka izmēra skrituļslidas, taču ja starpība nav lielāka par puscentimetru. Šis variants ir labs, ja tiek meklētas bērnu skrituļslidas vai varbūt cilvēkiem ar tieksmi uz kāju pietūkumu. Ja divi dažādi izmēri Jums šķiet vienādi ērti, jāizvēlās to, kas ir mazāks. Lai būt drošiem par to, kad izmērs tad ir īstais, jāpastaigā vai jāmēģina pabraukt ar tām kādas 15-30 min. Tik ilgā laikā pēda pierod un Jums būs iespējams pareizi novērtēt, kā Jūtas kāja. Komforts ir un būs galvenais izvēles kritērijs. Pirms pirkt skrituļslidas obligāti jāpārliecinās, kad Jums ir ērti. Neliels diskomforts, kad Jūs mērat apavus, vēlāk radīs Jums sāpes. Gadījumā ja jūtaties neērti, izmēģiniet kāda cita uzņēmuma skrituļslidas, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas. Jo atšķirīgiem zīmoliem jau ir atšķirīga iekšzābaka struktūra, un protams ir ļoti svarīgi uziet ertākās slidas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *