Diezgan bieži rodas dažnedažādas situācijas, kad ir vajadzīga piespiedu durvju atvēršana un neviens no mums nebūs aizsargāts no problēmām, kuras saistītas tieši ar ārdurvju slēdzenēm, pat neskatoties uz to kvalitāti.
Un pirmā lieta, par ko aizdomājas cilvēks: ko tad darīt? Kaut kā jau ir jāiekļūst mājā, pie tam nemaz nav vēlmes radīt priekš sevis lielas izmaksas, kuras pieprasa pilnīgs slēdzeņu un durvju remonts. Kurā vietā atrast atbalstu šinī gadījumā? Labāk, kad mājvieta jau ir ar apdrošināšanu un tad var būt izsaukta sos durvju atvēršana. Taču, kad nemaz nav mājokļa apdrošināšanas? Pašiem vislabāk nelauzt dzīvokļa durvis, bet griezties pie speciālista, kad atslēgu serviss izdarīs visus darbus efektīvi kā arī nesabojās Jūsu ārdurvis.

Mašīnas vai arī dzīvokļa ārdurvis – iespējamie varianti slēdzenes salūšanai

Nenoliedzami, ir jāatzīst tas fakts, ka arī labākas kvalitātes produktam nav mūžlaicīgu mehānismu un viss var salūzt. Gadījumi, kad atslēga iesprūst un tad būs nepieciešams atslēgu serviss ir parasta parādība. Lai gan jāizceļ, ka parasti tas nav noticis negaidīti. Parasti saimnieki jau kādu laiku pamana nelielus darbības traucējumus, taču nevērs uz to īpašu vērību. Gadās, kad durvju atvēršana notiek pieliekot spēku, jo bez spēka nemaz nevar tās atvērt, tad parādās liela iespēja, ka drīz atslēgu vairs nebūs iespējams pagriezt. Iemesli tam, ka var būt vajadzīgs durvju serviss ir dažādi, piem., bija mēģināts vērt durvis vaļā vai nu ar sliktu dublikātu, vai ar kādiem nepiemērotiem priekšmetiem. Parasti tāda lieta, kā seifu atvēršana var notikt ar to, kas gadās tepat pa rokai, līdz ar to var sabojāt mehānismu, kā rezultātā seifs vairs nepilda savu funkciju. Slēdzene var būt piesārņota, kas būtu īpaši raksturīgs cilindra veida slēdzenēm, tāpēc obligāta regulāra mehānisma kopšana. Šajā gadījumā varētu būt ierobežota arī tādas lietas kā auto durvju atvēršana, jo mēs reti izmantojam parasto slēdzeni, kā rezultāta tā ierūsē un tad Jums ir nepieciešama tieši sos durvju atvēršana.

Kā var būt atrasts labs atslēgu serviss mūsu valstī?

Atslēgu serviss jau ir delikāts jautājums, kur būtu jāstrādā tikai profesionāliem darbiniekiem, pēc kuru darba nebūtu nepieciešams jau durvju remonts. Kā tādus speciālistus atrast? Vispirms ir rekomendējams apskatīties online, kur tieši slēdzeņu serviss ir piedāvāts un kādi pakalpojumi būs iekļauti. Laba kompānija var ne tikai atvērt pašas salauztās durvis, bet tie var palīdzēt, ja Jums ir vajadzīga auto atvēršana vai arī seifu atvēršana. Taču der ielāgot, ka pirms ko darīt, speciālisti var gribēt būt drošiem, ka tieši Jūs esiet īpašnieks. Slēdzeņu atvēršana ir juvelieru cienīgs pasākums, kur izpildījumam jābūt augstā kvalitātē, tāpēc izlasiet atsauksmes no citiem cilvēkiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *