Tāda lieta kā sastatnes ir tikai palīdzības konstrukcijas, lai īstenotu celtniecības vai restaurācijas darbus liela augstumā. Visiem zināms, ka pati būvniecība ir iekļauta bīstamāko nozaru skaitā, jo tieši šajos darbos strādnieki saņem lielas traumas. Priekš tam, lai to novērst, būvniecības kompānijas cenšas atrast ceļus, kā var to īstenot. Piemēram, kā labs variants jau ir dažādu veidu sastatņu risinājumi. Turklāt uzņēmumiem nav īsti jāpērk pašiem sastatņu risinājumi, jo šodien pastāv uzņēmumi, kas piedāvā tāda tipa pakalpojumus kā sastatnes noma. Mūsdienās, tāda veida kompānijas, kas domā par celtniecības procesiem, veic ne vienīgi nomu, bet arī tiek piedāvāta arī pašu stalažu montāža, sastatņu transports, protams, lai piegādāt produkciju uz nepieciešamo vietu, šo kompāniju mājas lapā ir pieejama visa informācija. Tas nozīmē, ka, izvēloties tāda tipa uzņēmumu, vairs nevajadzēs domāt, kur atrodams sastatņu aprīkojums vai piederumi, vai arī kā tad to uzstādīt. Kā arī, izvēloties tādu pakalpojumu, kā sastatņu noma cena ir parasti runājama.

Sastatņu projekti kā arī to varianti

Visas stalažas pēc to izmantošanas mērķa varētu sortēt pārvietojamās un arī tādās, kuras parasti tiek novietotas cieši klāt pie paša objekta. Transportējamās stalažas ir dēvētas par torņiem. Vislabākie protams būtu tieši alumīnija torņi, jo tie tiešām ir viegli kā pārvietojami, gan arī tos ātri var uzstādīt. Un alumīnija torņu noma tiešām ir populārs pakalpojums. Brīdī, kad tiks veikta sastatņu projektēšana ir priekš sevis jāapzinās, vai ir vajadzīgas modulārās vai fasādes stalažas. Fasādes sastatņu noma var būt nepieciešama, strādājot pie celtnes ārējām sienām. Vienkārša sastatņu montāža, augsta stabilitāte, kā arī drošība ļauj tos izmantot jebkuriem ēkas fasādes darbiem. Bet modulāro sastatnes noma ir pieprasīta, kad vajadzīgs realizēt darba uzdevumus pie objektiem ar nestandarta formām, iekšdarbiem lielā augstumā, piemēram, kādai ēkas daļai uc. Un sastatņu piederumi, tādi kā enkuri stiprinājumam, nepieciešami katram projektam speciāli piemērojami.

Stalažu noma – kā sameklēt labāko uzņēmumu?

Stalažu noma jau ir specifisks pakalpojuma veids un nemaz nav tik ļoti liels skaits uzņēmumu, kur pakalpojumu klāstā būs šāds piedāvājums. Kaut gan ir dažas lietas, kam protams būtu jāpievērš vērība pirms dot priekšroku kādai vietai, kurā būs sūtīta sastatņu vai arī alumīnija torņu noma. Protams ir būtiska atbilstība Eiropas standartiem, tādējādi sastatņu projekti būs stabili un uzticami. Turklāt pati sastatņu projektēšana īstenota ir saskaņā ar atbilstoši ne vien LR likumiem, bet, protams, arī ES noteiktajām normām. Ne mazāk svarīgs ir pakalpojumu klāsts, tā kā jebkuram jau ir svarīgi, ka veikalā, kurā tiek piedāvāta sastatņu noma, tiek piedāvāts arī stalažu transports, priekš tam, lai nogādāt tos līdz objektam. Bez šaubām ir arī tie, kas var uzstādīt tās konstrukcijas elementus saviem spēkiem, bet vislabāk, kad nomas uzņēmuma pakalpojumos būtu iekļauta arī pati sastatņu montāža. Ka arī, kad tiek meklēta sastatņu noma cena jau ir arī ļoti nozīmīgs moments, tai vajadzētu būt atbilstošai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *