Kurš no mums visiem nav rakstījis online meklētājā frāzi – vārda diena šodien ir. Pie mums Latvijā vārda dienas bieži vien var būt atzīmētas pat vairāk par dzimšanas dienām, tālab ir diezgan patīkami, kad tiek atsūtīti novēlējumi no tuviem draugiem. Bez tam šodien eksistē vietnes, kur jau ir ne tikai vārda dienu kalendārs, bet arī, piemēram, dažādi apsveikuma pantiņi un novēlējumi vārda dienā, dāvanu idejas, kā arī ir iespēja pirkt dāvanas, gan tiem kam šodien vārda diena, gan tiem kuriem citi svētki. Tādējādi mēs taupām savu laiku un tiek sameklēti tematiski novēlējumi.

Kāda tieši ir starpība, kam un kādi novēlējumi tiek adresēti?

Esot darbā, ir pieņemts apsveikt kolēģus ar konkrētiem svētkiem, un bieži vien pat būs sataisīts sava veida nodaļas dzimšanas dienu un vārda dienu kalendārs. Bez šaubām savus kolēģus gribās sveikt ar īpašu izdomu, te palīdzēt var tāda lieta, kā mājas lapas, kur atrodas sadalīti pa grupām apsveikumi un novēlējumi. Vajadzēs tikai izvēlēties filtru – novēlējumi kolēģei un tad izvēlēties pasākumu, un Jums būs pieejams gatavs, korekts un oriģināls apsveikums. Lai saglabāt labu vidi kolēģu starpā, labi novēlējumi ir ļoti vajadzīgi, tā kā tas viss liks ikvienam justies svarīgam. Un tieši šeit svarīgākais nesajaukt un neizvēlēties tos pantiņus, kas tad paredzētas vīram, jo šajā gadījumā var sanākt divdomīga situācija.

Mājas lapa, kurā apvienoti visi iespējamie novēlējumi un arī dāvanu idejas

Tādā mājas lapā, kurā pieejami dažnedažādi apsveikumi, droši vien jau ir iekļauts arī vārda dienas kalendārs, priekš tam, lai zinātu, kam šodien vārda diena. Tā kā, meklējot, piem., tētim dāvanu idejas, pēkšņi var uzzināt, ka šodien vārda dienu svin Jūsu draudzene un tad var izmantot pieejamos apsveikumus priekš sveiciena. Kā arī, vajadzētu arī izvēlēties tikai tās lapas, kur ir pārdomāti sagrupēti apsveikumi un pantiņi, priekš tam, lai nekļūdīties ar to, kam adresēt. Tādējādi iespējams izcelt 3 galvenās lietas, uz ko tad ir jāakcentē īpašu vērību – vārda dienu kalendārs, turklāt, ja tas ir pat uzlabots un tad, kad ir visu svētku kalendārs un atceres dienu, tas būs vēl labāk. Vel viena lieta , kam jāpievērš uzmanība, ir ka visi apsveikuma pantiņi kā arī dzejoļi tiek sagrupēti pa notikumiem un adresātiem, bet kā pēdējo momentu jāizdala daudzas dāvanu idejas par to, kādas dāvanas būs piemērotākas katrā gadījumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *