Galvenais pie mums Latvijā ir siltuma saglabāšana. Tie māju saimnieki, kuriem jau ir zemas kvalitātes logi mājās, ļoti labi zina, kāda problēma iestājas ziemā. Auksts laiks un caurvējš bez šaubām traucēs tiem cilvēkiem, kas ir ekonomējuši, tad, kad tika pasūtīti sliktas kvalitātes pakešu logi un neprofesionāla logu montāža. Pareizi uzlikti un bez šaubām kvalitatīvi pvc logi nodrošina labu siltumizolāciju, piem., kad laukā jau ir -5 ° С, temperatūra pie loga majas iekšienē nebūs zem + 20 ° С. Vasarā labi logi varētu pasargāt dzīvokli no karstuma un pārāk spilgtas saules. Nemaz nav būtiski, vai Jūsu gadījumā būs koka logi vai plastikāta, svarīgākais jau ir produkta kvalitāte kā arī pareiza pašu logu montāža.

Uzzini vairāk – http://logunams.lv/

Koka vai arī plastikāta logi, kāds tad ir vislabākais izvēles variants?

Patlaban pakešu logi savā starpā atšķiras ne vienīgi pēc to materiāla. Nav noliedzams, ka jau ir svarīgi, kādi tad logi tiks izvēlēti, ņemot vērā to, ka piemēram, koka logi ir un būs skaisti un ekoloģiski, bet neizdevīgi un prasa lielu kopšanu. Alumīnija logi jau ir lētāks veids un šeit logu montāža būs viegla, taču šie logi slikti aiztur siltumu. Savukārt, plastikāta logi jau ir vislabākais opcijas variants, kā cenas ziņā, tā arī kvalitātes ziņā, bet jāielāgo, ka logiem vienmēr jābūt trīskāršiem vai vismaz divkāršiem, lai tie labi pildītu savas funkcijas. Bez tā visa pakešu logi iedalās pēc formas, apjoma, atvēršanas veida. Ir divdaļīgi un arī trīs daļu logi, kas ir komfortabli, jo, lai vēdināt istabu, nemaz nav jāver viss lielais logs vaļā. Protams, laikā kad būs iegādāti jebkura veida logi, jāpiemeklē atbilstošas palodzes, jo logs un palodze ir viens veselums.

Garāžu vārti kā arī jumta logi no viena pārdevēja?

Ko darīt tad, kad vajadzīgi jumta logi, cita veida logi un palodzes, garāžu vārti vai metāla durvis? Pastāv standarta izvēles algoritms, kurā galvenā lieta ir pilnīgas informācijas izpētīšana un izmaksu noteikšana, ko Jūs esiet gatavi tērēt, lai tiktu nopirkti plastikāta logi vai pat metāla durvis. Atrodiet tās kompānijas, kas tad pārstāv ražotājus, ko jebkura veida logi Jums visvairāk iepatikās. Aizsūtiet cenas pieprasījumu tām, cik tad Jums izmaksās logi, palodzes un logu montāža, bet arī noskaidrojiet, kādi tieši logi ir labāk atbilstoši Jūsu gadījumā. Kad tiek saņemts piedāvājums, izdaliet favorītus un mēģiniet samazināt cenu. Turklāt, veicot koppasūtījumu, iespējamas lielas atlaides. Kad pie Jums ierodas uzmērītāji, iespējams novērtēt darbinieku profesionalitāti un tad izvēlēties labāko pārdevēju, pie kā tiks pasūtīti Jūsu logi, palodzes, garāžu vārti vai arī metāla durvis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *