Patlaban gandrīz jebkurā mājas lapā var sameklēt informāciju par to, kas šodien vārda dienu svin. Tā informācija ir arī tiešsaistes veikalu mājas lapās, kur var atrast – šodien vārda dienas. Tas ir tādēļ, kad mums ir būtiska tāda veida lieta piemēram, kā vārda dienas. Taču vēl ērtāk ir tas, kad ir sastopamas interneta lapas, kur tad pieejams ne vien vārda dienu kalendārs, bet arī, kā piemēram, vairāki apsveikuma pantiņi un novēlējumi un dāvanu idejas. Tādā veidā viss jau ir sastopams vienuviet par to var uzzināt vairāk mājas lapā, turklāt ir atrodama interesanta lasāmviela, vai reizēm pat ir iespējams sūtīt jau sagatavotas dāvanas atbilstošas svētkiem.

Kādi dzejoļi ir sastopami?

Bez šaubām tas, ka tematiskajās mājas lapās visi apsveikumi tiek grupēti pēc notikumiem vai pēc personas, ir ļoti labi. Tādā veidā mēs pat varam īpaši neiedziļināties rakstītajā tekstā, jo varam būt droši, ka jau šie pantiņi jau ir veltīti, piemēram, vadītājam un tur nebūs nekorektu izteicienu. Vai, piemēram, tie apsveikumi, kas ir tieši paredzēti jaunajam gadam, neietvers neko par Līgo svētkiem. Bez tam, ir parocīgi meklēt kategorijās, piem., pantiņi tētim dzimšanas dienas svētkos. Vai, piemēram, vārda dienas apsveikumi vīram. Šeit ir viss skaidrs un saprotams.

Latviešu svētku kalendārs un vēl apsveikuma pantiņi, kādu tad vietni izvēlēties?

Pētot daudzas interneta lapas, kur ir izvietoti apsveikumi, dažreiz nav skaidrs ar ko tie atšķiras vai, kādi ir tie atbilstošākie. Tad šeit var izdalīt trīs galvenos kritērijus, kam tad pievērst uzmanību. Pirmkārt, ir pieejams labs vārda dienas kalendārs, turklāt ir labi, ja tas ir papildināts un ir jau dažādu citu svētku dienu kalendārs Kad Jūs meklējat, piemēram, šodien vārda dienas svin Līgas, var arī uzreiz redzēt, ka šodien ir Līgo, tā kā turpat ir pieejams latviešu svētku kalendārs. Otrā lieta ir paši apsveikuma pantiņi un kādā veidā tie tiek grupēti. Vispareizāk ir tad, ka tieši dzejoļi vai arī apsveikuma pantiņi jau ir sagrupēti, pa svētkiem, piem., vārda dienas, un pa personām, kā piemēram, tēvam, vai vārdiem. Tāds iedalījums ļauj uziet atbilstošākos dzejoļus un apsveikumus. Treškārt ir pašu dāvanu idejas, kur dažādas dāvanas tiek sagrupētas pa notikumiem un arī pa personām. Tāda tipa mājas lapa ļaus pareizi sveikt kā to, kas šodien vārda dienu svin, kā arī atrast labāko dāvanas variantu tētim vai kolēģim svētkos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *