Tad, kad ir apmeklēts mēbeļu veikals, sākumā var likties, ka tieši šajā vietā varētu būt tiešām vienkārši atrast to biroja mēbeles variantu, kas tad visvairāk Jums iepatiksies. Šeit taču būs tik ļoti daudz variantu! Taču esot šajā veikalā dažas minūtes, cilvēks samulst, jo sāk atrasties dažādas nepilnības, kā piemēram,skapim krāsa nav piemērota, šim krēslam riteņi ir par lielu vai arī kājas nav metāliskas, bet piedāvājumā esošie galdi vispār nebūs piemēroti pieaugušam cilvēkam. Pie tam parasti dotais nepiemērotais variants pie tam ir tikai vienīgajā eksemplārā, vai arī nav tāda paša galda, tikai uz citu pusi. Šī iemesla dēļ daudzi klienti izvēlās mēbeles pēc pasūtījuma. Tādā veidā, var cerēt, ka Jūsu mēbeļu projektēšana īstenos sen izsapņoto sapni par perfekto māju.

Uzzini vairāk – https://kumodes.lv/

Mēbeles pēc pasūtījuma un atbilstošākā izgatavošanas materiāla piemeklēšana

Nav būtiski, ko Jūs izvēlaties: mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma vai pat jau gatavas mēbeles, ko piedāvā mēbeļu veikals. Jebkurā gadījumā būs janovertē materiālu kvalitāte tiesi pēc gataviem paraugiem veikalā vai arī pie meistara salonā. Ir dažādi nosacījumi, priekš tam, lai izdarīt pareizu materiāla izvēli. Gadījumā, ja biroja mēbeles kā arī cita veida mēbeles ir ražotas no MDF vai arī skaidu plātnes, pievērsiet īpašu vērību to pārklājumiem. Polimērs nav vienīgais materials, ko izmanto pārklājumam. Reizēm šī materiāla vietā ir pielietota papīra plēve vai finieris. Kvalitatīvs finieris ar biezu lakas pārklājumu būs labāks par izturīgu, bet neizskatīgu papīru. Ārpuses galiem jābūt 2 ml PVC malai, kā izņēmums ir masīvkoka mēbeles. Ir būtiski, nebūtu redzama līme, kas lien arā no malām. Reizēm ir pielietota parasta lente no papīra. Šis jau ir lēts variants, bet tas nevarēs kalpot ilgu laiku. Reizēm mēbeles pēc pasūtījuma notiek ar redzamiem stiprinājumiem, ta kā mēbeļu dizains izstrādāts idividuāli, un dažas tā īpašības neļauj noslēpt tāda veida nianses. Bet dizaineris jau var piedomāt pie šīm niansēm, gan, kad tiek sūtītas virtuves mēbeles vai pat masīvkoka mēbeles, bet sevišķi, kad pienak brīdis, ka tiks sūtīta bērnistabas mēbeļu projektēšana.

Mēbeles pēc pasūtījuma, kā uziet savu meistaru?

Mēbeļu projektēšana protams labāk, lai tiek sūtīta salonā, ko Jums iesaka paziņas. Ir būtiski, lai mēbeļu projektēšana, uzstadīšana, visa uzmērīšana protams ir mēbeļu izgatavotāja saistības. Jāatcerās, kad mēbeļu projektēšana un izgatavošana vienmēr ir laikietilpīgs darbs. Piesardzīgi izvērtējiet solītos termiņus un neticiet tiem, kas sola darbu izdarīt ātri, jo tad, visticamāk, būs Jums pārdotas, kā piemēram, biroja mēbeles, kas nemaz nav izgatavotas pēc Jūsu pasūtījuma, bet ir atrastas jau gatavās. Neaizmirstiet sadarbības līgumu, kur parasti tiek atrunātas visas saistības un apņemšanās. Apskatieties jau gatavās virtuves mēbeles un citas mebeles, kuras jau ir ražojis izvēlētais uzņēmums. Nav būtiski, vai Jūs dodat priekšroku pašmāju ražotājiem un labāk pasūtat Latvijā ražotas mēbeles, piemēram, pasūtat citur, nozīmīgākais būtu profesionālisms, atsauksmes kā arī mēbeļu kvalitāte. Izvēloties mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma, vispirms ir jāpievērš uzmanība tiešsaistes klientu atsauksmēm. Tām būtu jabūt, vismaz kādai.. Aplūkojiet, kāds ir pats mēbeļu veikals un tā mājas lapa. Kad firma un tā vietne eksistē jau gadus 10-15, tad šajā gadījumā nebūs izdevīgi mānīt klientus vai, piemēram, pārdot nekvalitatīvas virtuves mēbeles vai arī biroja mēbeles. Pastāv iespēja, kad uzņēmums sniedz augstas klases darbus, jo tas ir ilggadējs tirgus dalībnieks. Pasūtot masīvkoka mēbeles vai arī ekonomiskākā tipa mēbeles, izlasiet līgumu, jo šis dokuments ir Jūsu garants padarītajiem darbiem. Izrunājiet ikvienu sīkumu, sākot ar telpu mērīšanu un tad pabeidzot ar mēbeļu uzstādīšanu un atvešanu. Nevajag steigties un sūtīt uzreiz visu, vispirms pārbaudiet, kādā veidā strādā uzņēmums. Iebūvējamie skapji var būt vislētākais veids kā pārbaudīt kvalitāti. Un tad pasūtiet virtuves iekārtas vai pat masīvkoka mēbeles.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *