Drošs kamīns nemaz nav vien mājokļa apsildīšanas iekārta – interjera kamīni parasti tomēr ir masīvas konstrukcijas, kuras kļūst par dizaina centrālo daļu. Kaut arī uguns liesma vienmēr piesaista sev Jūsu uzmanību ar nebeidzamo liesmu deju, ne mazāk būtisks jau ir pats kamīna izskats un veids: iebūvējamais, piestiprināts pie sienas, salveidīgs, daudz sastopami ir stūra kamīni. Kā arī jāpiedomā par labu stilu – klasisko versiju vai arī kādā no mūsdienu dizainiem – te jau ir vien pāris kamīnu tipi, no kuriem tad iespējams piemeklēt piemērotu variantu. Interjera kamīni jau sen veido istabas kopējo tēlu un tāpēc tā izvēlei būs jāpieiet īpaši apsvērti. Bez tam ir jāizlemj par kurināšanas veidu un arī krāsniņas konstrukciju, jo no tā ir atkarīga kopējā darbojošās sistēmas enerģijas efektivitāte.

Saunas, pirts krāsnis un arī to raksturīpašības

Katrs profesionālis teiks, ka pirts vai saunas pamata daļa jau ir krāsniņas. Izvēloties krāsniņas pirtij, sākumā jāizlemj, kas būs pielietots kā degviela: koks vai arī elektrība. Krāsnis ar malkas apkuri, bez šaubām, labāk atbilst standarta pirts tradīcijām, kā arī tās optimālais dizains var būt panākts, pielietojot ļoti dažāda veida ražošanas izejmateriālus. Nenoliedzami, bez tā malkas apkures krāsnis visiem jau ir ierastāks veids. Vienīgais trūkums, ar ko var saskarties cilvēki, kuri uzliek saunas krāsnis ar ar malkas kurināšanu, ir nepieciešamība pēc pastāvīgas uzkrāto ogļu atlikumu un arī pelnu tīrīšanas. Savukārt, pirts krāsnis elektriskās būs dārgs prieks, tomēr tām ir viennozīmīgas priekšrocības: ērtība kā arī ekspluatācijas drošība. Šinī situācijā kamīna pareizai ekspluatācijai jau būs vajadzīga droša elektroinstalācija, kā arī atsevišķs elektrības panelis. Ja pirts krāsnis var būt elektriskās un arī malkas kurināmas, taču saunas krāsnis parasti būtu vienīgi elektriskas, kas tad atvieglina to tīrīšanu un uzturēšanu, tā kā saunas visbiežāk tiek ierīkotas vai mājas pagrabā vai arī dzīvokļos.

Kur labāk var pasūtīt elektriskās pirts krāsnis dzīvoklim?

Mūsdienu tehnoloģiju laikā internetā jau var nopirkt jebkādas lietas, šobrīd arī ir iespēja nopirkt krāsnis ar malkas apkuri un arī interjera kamīnus, gan arī saņemt konsultāciju par tiem. Pirms izvēlēties savu tirgotāju, vispirms ir jāapskatās pārējo klientu rekomendācijas par tirgotāju. Labāk ir aplūkot dažādus ražotājus, ko sfēra tad ir elektriskās pirts krāsnis, kurināmas ar malku vai jau stūra kamīni. Cik vairāk informācijas, jo labāk ir, tad tieši Jūsu atlase būs tiešām laba. Nenoliedzami, ļoti labi, kad pārdevējam pastāv arī ofiss ar iespēju apskatīties kādus gatavos darbus vai arī materiālus. Uzziniet, cik daudz gadus noieta tirgū ir šis tirgotājs. Esot pircējam, uzmanīgi jau ir jāpadomā par drošību, tad būs augstas kvalitātes stūra kamīni vai arī saunas krāsnis elektriskās, kuras darbosies ilgus gadus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *