Agrāk likās, kad lietotas drēbes izvēlās vien tie, kuriem nav līdzekļu jaunām drēbēm. Savukārt, šobrīd lietoto apģērbu veikali jau ir tāda vieta, kurā jau var sastapt cilvēkus ar dažādu ienākumu līmeni. Reizēm šeit sameklējami ekskluzīvu brendu vai interesanta piegriezuma lietotie apģērbi. Jūs būsiet izbrīnīti, cik daudzu pasaules zvaigžņu un arī modes noteicēju izvēle krīt tieši uz lietoto apģērbu veikaliem. Tas ir liels trends! Kā gudri piemeklēt, kad nepieciešami lietoti apavi internetā? Un kādā veidā izveidot neatkārtojamu un vēl modernu veidolu? Par to uzzināt vairāk var tālāk.

Veiksmīgi pirkumi mazlietotu apģērbu vai apavu veikalā vai mājas lapā – atlases nosacījumi un arī rekomendācijas

Pirms tam, kā tiks meklēti lietoti apģērbi internetā vai arī vēlaties apskatīt kādu veikalu, kur var klātienē nopirkt lietotas drēbes, obligāti mēģiniet ņemt vērā sekojošas lietas:
1.Sagatavojiet priekš sevis vajadzīgo preču sarakstu. Bieži vien lietotu apavu veikals var arī samulsināt ar savām mazām cenām un lielo piedāvājuma klāstu, Jūs tiešām varat aizmirst, ka īstenībā Jums bija nepieciešamas nevis izejamās kurpes, bet, piemēram, ziemas apavus. Tādēļ labāk būtu sastādīt sarakstu ar tām lietām, ko Jums patiešām vajag, jo tā Jūs nepalaidīsiet garām lielisku dūnu jaku vasarā vai interesantu T-kreklu ziemā.
2.Šādos veikalos ir arī jauni vai mazlietoti apģērbi, kur nemaz nav redzams, ka tie ir nēsāti. Tāda veida lietas parasti izmaksā vairāk nekā citas, bet tās ir zem tirgus vērtības. Pie tam lietotie apģērbi un apavi diezgan bieži tiek iegādāti bērniem, tā kā šajā gadījumā vecāki sevišķi nesatraucas, ka bērni ko saplēš vai sabojā. Kā arī var sev izvēlēties kaut ko vērtīgu un mazlietotu.
3.Apskatiet dažādas tirdzniecības vietas, kamēr tiek uziets konkrēti Jūsu lietotu apavu veikals, vai apģērbu. Jo šajā gadījumā būs varbūtība sadraudzēties ar pārdevējiem, vienmēr zināt, kad atnāks jaunas preces, lai tādējādi iegūt savā īpašumā īstus dārgumus.
4.Veiciet eksperimentus. Pasūtīt unikālas lietas brendu tirdzniecības vietās tomēr ir diezgan nepārdomāti, jo Jums varētu nepatikt vai ātri apnikt dotā lieta. Savukārt, mazlietoti apavi un apģērbi ir forša izdevība veikt eksperimentu ar savu stilu un tad uziet ko neparastu salīdzinoši par labu cenu!
5.Noskaidrojiet, kad lietoto apģērbu veikali rīko akcijas un atlaides, tā kā šādi varēsiet daudz izdevīgāk nopirkt, kā piemēram, zīmolu lietas.

Kādos veikalos ir sameklējami vislabākie mazlietoti apavi un apģērbi?

Patlaban lietoto apģērbu vai apavu veikali dalās 3 daļās:
1.Veikali, kur tad tiks pārdoti lietotie apavi un apģērbi uz svaru. Šeit būs konkrēta cena par konkrētu kilogramu (bieži vairāku kategoriju lietām ir sava cena, taču tā būs diezgan maza). Diemžēl tādi veikali paliek mazākumā.
2.Lieli lietoto apģērbu veikali, kas tiek saukti par Second-Hand – pārsvarā lietoti apģērbi vai apavi no Eiropas, šie apģērbi būs vidējā cenu kategorijā un kvalitātē.
3.Noliktavu veida lietotu apavu vai apģērbu veikals vai arī saukts par autletu. Šeit nav ļoti lēti apģērbi, bet galvenā atšķirība ir pazīstamu zīmolu jauni vai mazlietoti apģērbi vai mazlietoti apavi ļoti labā stāvoklī.
Pirms tam, kā būs pirkti lietoti apģērbi Rīgā jebkurā no veikaliem, uzziniet vairāk par pārējo pircēju viedokli. Apskatiet mājas lapu, tādējādi var saprast, vai, piemēram, dotā vieta būs Jums piemērota.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *