Lai tiktu formēts aizdevums, klientiem nav jāpamet savas mājas un jādodas uz banku vai citas kredītiestādes biroju. Pieteikumu var aizpildīt un arī iesniegt online vidē. Aizdevumu kompānijas zina, ka kārtīgi izstrādāta attālinātās apkalpošanas sistēma taupa klientu brīvo laiku, kā arī pašu pūles. Taču, priekš tam, lai samazinātu atteikuma iespējamību, pieteicējam jau ir kārtīgi jāaizpilda savs pieteikums. Tieši pats aizdevums online jau ir ātrs un arī vienkāršs variants, kā var saņemt kredītu savām vajadzībām. Aizdevumi tiek formēti oficiālās kredītiestāžu lapās vai arī mobilajās lietojumprogrammās. Pēc reģistrācijas tiek pildīts pieteikums un pēc pāris minūtēm saņem atbildi no finanšu iestādes. Taču pirms tiks formēts aizdevums, pastāv daudz dažādu jautājumu? Mēģināsim uzzināt vairāk tālāk.

Cik tad izdevīgi jau ir kredīti online vidē?

Pievēršoties priekšrocībām un arī mīnusiem, ko tad sms kredīti vai arī pārējie kredīti internetā sevī slēpj, vispirms jāpievēršas tieši mīnusiem. Tad šeit pirmās briesmas uzrodas aizņēmēja neuzmanības dēļ. Parasti tiek pieteikts kredīts, bet nemaz nav lasīti paša līguma noteikumi. Visbiežāk, lai piesaistītu klientus, tiek norādīts min % daudzums. Pētot nosacījumus, % ir daudz lielāks. Kā vēl viena problēma attiecas uz personiskās info nodošanu krāpniekiem. Pasargāt sevi no tā tomēr ir vienkārši. Aizdevums online jānoformē tikai pie uzticamām kredītiestādēm.
Priekšrocības:

  • Iespēja piedalīties akcijās un sezonas akcijas piedāvājumos;
  • Pieteikuma izvērtēšanas ātrums un naudas saņemšana uz kontu;
  • Iespēja atlasīt finansējumu bez liekiem dokumentiem vai ar tādu kredītvēsturi, kas bankas neapmierinātu;
  • Šeit nav nepieciešams doties uz bankas ofisu.
  • Saņemot karti ar kredītlimitu, ir variants iegūt samazinātu procentu likmi, ilgāku labvēlības periodu. Ir bankas, kas piedāvā jauniem klientiem nedoties uz pašu iestādi, lai parakstīt līgumu. Bankas kurjers pats piegādās dokumentus uz mājām un Jūs dabūsiet savu kredītu.

Skaidrs, ka tieši kredīts online jau ir daudzsološa joma, kas ļauj saņemt patīkamus nosacījumus. Taču, lai pasargātu sevi, būs cītīgi jāpārlasa visi tie dokumenti, un pirms izvēlēties kredītiestādi, uzziniet vairāk par atsauksmēm. Pārdomājiet ne tikai procentu likmi, bet arī kopējo summu, ko nāksies pārmaksāt, tā parasti ietver komisijas maksu vai papildu pakalpojumus.

SMS kredīts – momentāli un arī bez ķīlas

Straujā mobilo sakaru attīstība, kā arī ātrie kredīti ļāva izveidot neparastu “bērnu” – SMS kredītu. Nepārprotamas tādu kredītu priekšrocības būs iegūšanas vieglums, pateicoties ātrai un vienkāršai pieteikuma izskatīšanas procesam. Tas ir kredīts, kurš balstās uz uzticību. Nemaz nav vajadzīgs vākt nekādus apliecinājumus, bet, gadījumā ja sms kredīts tiek atteikts, to ir psiholoģiski vieglāk uztvert. Pastāv arī acīmredzami trūkumi: augstās kredīta cenas, jo aizdevējs vēlas ne vienīgi pelnīt naudu ar procentiem, taču arī sevi apdrošināt pret to, ka saistības var netikt pildītas, kas tad šinī variantā ir ļoti augsts. Un parāds jau būs jāatmaksā ļoti ātri parasti līdz gadam, taču maksimāli piešķiramā summa ir neliela. SMS kredīti varētu būt arī krāpnieciski, tādēļ, pirms sniegt pieteikumu, cītīgi pārbaudiet visu informāciju. Piemēram, uzziniet vairāk tiešsaistē par iespējamo aizdevēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *