Mūsu rīts bieži vien aizsākas ar tasi aromātiskas kafijas, pie tam labprāt ar to mēs pusdienojam darbā, pastaigājoties pa parka ieliņām, uzgaidot lidostā vai arī autobusu stacijā. Tas jau ir iespējams, tā kā mūsdienās jau ir pieejami ne tikai parasti kafijas automāti, ko novietojam dzīvoklī, bet arī kafijas tirdzniecības automāti, kas atrodami teju katrā sabiedriskā telpā un vietā. Šobrīd kafijas automāti aizvien biežāk pieejami mācību iestādēs, biznesa centros, iepirkšanās centros, dzelzceļa stacijās, lidostās un vairākās citās sabiedriskās vietās. Ja esat uzņēmējs un interesē šāda tipa kafijas vai dažādu uzkodu tirdzniecības automāti, šis raksts būs tieši priekš Jums! Var uzzināt vairāk uzņēmuma mājas lapā, kā arī zemāk rakstā!

Kafijas automāti – izlases kritēriji

Populārākie tirdzniecības automāti ir kafijas automāti. Tie ir samērā atšķirīgi. No vienkāršākajiem “trīs pogu” variantiem līdz daudzfunkcionālajiem, kas varētu nodrošināt vairāku dažādu veidu aromatizētu dzērienu. Domājot par pirkšanu, ieteicams paši priekš sevis saprast – ko vajadzētu Jūsu gadījumā? Populāri ir, bez šaubām, vienkāršie kafijas aparāti, kuri liekami uz galda, kuri arī labi noderēs nelielos ofisos. Bet, kad runa iet par palielu lielveikalu, fitnesa zāli vai arī citu iestādi, kur klientu plūsma būs liela, der pievērst vērību tādai tehnikai, piemēram, kā kafijas tirdzniecības automāti. Cilvēki labprāt dzer kafiju. Cilvēki dzer to diezgan lielos daudzumos un viņi būs gatavi arī samaksāt jau par to. Lielās banku ēkās, piem., tāda veida maksas pakalpojumi jau ir diferencēti – standarta kafijas veidi tad ir bez samaksas, taču, ja cilvēks vēlās kaut ko speciālu, šajā gadījumā salīdzinoši par simbolisku maksu var izbaudīt dzērienu. Viennozīmīgi tas uzņēmumam būs izdevīgāk nekā, piemēram, uz galda stāvošs aparāts, kam var būt vajadzīgs diezgan biežs kafijas automātu remonts. Taču sabiedriskās vietās tādi aparāti uzreiz piedāvā cilvēkiem tikai maksas dzērienus. Runājot par aparātu cenu – pupiņu kafijas tirdzniecības automāti ir dārgāki, tie arī strādā lēnāk. Bet tieši šo vairāk nekā kompensē dzēriena garša un aromāts. Taču, piemēram, dzelzceļstacijā, atbilstošs ir lētāks kafijas automāts, kas ļoti ātri sagatavos šķīstošo dzērienu ne īpaši izvēlīgiem apmeklētājiem. Pilnīgi viss atkarīgs no vietas un klientiem.

Kafijas automāti – iegādāties tas vēl nemaz nav viss, kurš apkops to?

Kad vajadzīgi tirdzniecības automāti palielam uzņēmumam, šajā gadījumā neiztikt bez tādas lietas, kā pilns kafijas serviss. Šeit būtu jābūt iekļautiem tāda veida pakalpojumiem, kā kafijas automātu remonts un to apkope, nodrošināšana tieši ar kafijas pupiņām un tasītēm un citiem pakalpojumiem. Taču pat, kad iegādājaties aparātu priekš sevis, tad vēlams doties tieši pie droša preču pārdevēja, pie kura varētu doties arī tad, ja būs nepieciešams kafijas aparātu remonts. Izpētiet citu uzņēmuma klientu atsauksmes, kā arī tieši ar ko strādā šis uzņēmums, pateicoties tam savā izvēlē nebūs jākļūdās. Būtisks apstāklis ir garantija uz tehniku. Standartā dzīvokļa aparātu var apkopt paša spēkiem, taču, ja rodas kaut kas mulsinošs, vislabāk ir vērsties pie profesionāļiem. Tikpat šajā gadījumā ir svarīga iegādes vieta, tā kā kvalitatīvs kafijas serviss varēs sniegt palīdzību jebkādā gadījumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *